Strona główna » Nasze media » Rynek Dostawców Horeca w Polsce RAPORT » 2012

Rynek Dostawców Horeca w Polsce RAPORT

2012

To skuteczny poradnik umożliwiający dokonywanie właściwych zakupów. Prezentuje aktualną ofertę produktów i usług firm oraz analizy dotyczące rynku. Zawiera wypowiedzi ekspertów, właścicieli spółek i "kupców" odnośnie oczekiwanych form współpracy.
 

pełne wydanie

ARTYKUŁY - 2012


Naczynia połączone - od dostawcy do konsumenta

, źródło: Katarzyna Jacewicz, researcher GfK Polonia, 19.01.2012
W zakresie relacji konsument-restaurator-dostawca mamy do czynienia z sytuacją win-win-win. ...

Na rynku horeca rośnie konkurencja

, źródło: Marcin Rzepka, kierownik Działu Badań PMR Research, 19.01.2012
Niezależnie od tego, jak trudno przewidywać przyszłość w warunkach kryzysu, analitycy ...

Prenumerata

 

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT dociera do odbiorców kwalifikowanych: niezależnych właścicieli restauracji, hoteli i obiektów noclegowych; kawiarni, lodziarni i cukierni; "kupców", menadżerów i dyrektorów w sieciach bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp. a także architektów i projektantów podejmujących ostateczne decyzje zakupowe. Ukazuje się nakładem < 10 000 egzemplarzy. Jest w pełni dostępny dla wszystkich użytkowników portalu Horecanet.pl - 35 000 odbiorców, a blisko 16 000 subskrybentów newslettera portalu otrzyma wydanie w wersji elektronicznej na własną skrzynkę.
 


BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.