Rynek Dostawców Horeca w Polsce RAPORT

To skuteczny poradnik umożliwiający dokonywanie właściwych zakupów. Prezentuje aktualną ofertę produktów i usług firm oraz analizy dotyczące rynku. Zawiera wypowiedzi ekspertów, właścicieli spółek i "kupców" odnośnie oczekiwanych form współpracy.
 

pełne wydanie zamów prenumeratę czasopisma

 

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT dociera do odbiorców kwalifikowanych: niezależnych właścicieli restauracji, hoteli i obiektów noclegowych; kawiarni, lodziarni i cukierni; "kupców", menadżerów i dyrektorów w sieciach bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp. a także architektów i projektantów podejmujących ostateczne decyzje zakupowe. Ukazuje się nakładem 10 000 egzemplarzy. Jest w pełni dostępny dla wszystkich użytkowników portalu Horecanet.pl - 35 000 odbiorców, a ponad 15 500 subskrybentów newslettera portalu otrzyma wydanie w wersji elektronicznej na własną skrzynkę.
 


Jakość towaru to nadal podstawowe kryterium

28 stycznia 2014
Choć wartość rynku gastronomicznego w ostatnich latach rośnie, to jednak wielu - szczególnie ...

Dostawcy mogą wpłynąć na poprawę jakości lokali

30 stycznia 2014
Od 2009 roku obserwujemy wyhamowanie na rynku gastronomicznym, bez wyraźnych impulsów wzrostowych. ...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.