Rynek Dostawców Horeca w Polsce RAPORT

Rynek Dostawców Horeca w Polsce - Raport to oczekiwane kompendium wiedzy na temat dostawców. Skuteczny poradnik dotyczacy umożliwiający dokonywanie właściwych zakupów. Prezentuje aktualną ofertę produktów i usług największych firm oraz analizy rynku. Zawiera wypowiedzi ekspertów, właścicieli spółek i "kupców" dotyczących oczekiwanych form współpracy.

 

pełne wydanie zamów prenumeratę czasopisma

 

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT dociera do odbiorców kwalifikowanych: właścicieli; prezesów; dyrektorów sieci hotelowych i gastronomicznych oraz obiektów i lokali niezależnych; "kupców" tj. menedżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp. u największych odbiorców sieciowych; profesjonalistów podejmujących ostateczne decyzje zakupowe.

Ukazuje się nakładem 10 000 egzemplarzy. Jest w pełni dostępny dla wszystkich użytkowników portalu horecanet.pl - 35 000 odbiorców, a ponad 15 500 subskrybentów newslettera portalu otrzyma wydanie w wersji elektronicznej na własną skrzynkę.
 


Zaostrza się konkurencja na rynku dostawców

3 lutego 2015
Pierwsze podsumowania dla roku 2014 pokazują wzrost wartości rynku gastronomicznego o około ...

Sun & Snow: Dostawcy pomagają w tworzeniu obiektu

3 lutego 2015
W 2014 roku wciąż można było zauważyć, że obok ceny to jakość jest najbardziej znaczącym kryterium ...

GfK: Dostawcy mają realny wpływ na jakość lokali

11 lutego 2015
Obserwując dane na przestrzeni około sześciu lat widać chwiejność na rynku gastronomicznym, ...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.