Strona główna Wiadomości luty 16 NetPOS na Travel 2.0
REKLAMA

Warsztatach dla hotelarzy

NetPOS na Travel 2.0

Horecanet.pl, 16 lutego 2017

Jak usprawnić pracę w hotelu za pomocą integracji portali rezerwacyjnych z PMS? W jaki sposób wykorzystać Google do promocji ? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą specjaliści branży podczas warsztatów Travel 2.0, które odbędą się 23 i 24 lutego w Szklarskiej Porębie w Kryształ Conference & Spa oraz na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu.

Autor:

W kilku słowach o Travel 2.0
Już w lutym odbędzie się kolejna edycja warsztatów Travel 2.0 organizowanych przez portal eHoliday.pl. Przedstawiciele branży turystycznej i hotelowej tym razem spotkają się w Szklarskiej Porębie i Wrocławiu. To wydarzenie to idealna okazja, aby porozmawiać z ekspertami na temat trendów z zakresu e-marketingu. Jednym z prelegentów będzie Aleksander Gawęda, związany z firmą NetPOS, który opowie o integracji systemów rezerwacyjnych z PMS.

- Na co dzień zajmuję się wdrażaniem  systemu do zarządzania obiektami noclegowymi NetPOS Hotel. Od lat związany jestem z branżą hotelową,  dlatego takie wydarzenie jak warsztaty Travel 2.0 to dla mnie okazja do wymiany doświadczeń oraz poznania nowych trendów na rynku. Każdego dnia doradzam właścicielom obiektów noclegowym w wyborze najlepszych rozwiązań dla ich biznesów, stąd moja decyzja o udziale w warsztatach – przekonuje Aleksandre Gawęda.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Dowiedz się więcej o sprawnym zarządzaniu obiektem noclegowym
Podczas nadchodzących warsztatów Travel 2.0 pod lupę zostanie wzięta m.in. integracja portali rezerwacyjnych z PMS (systemem do zarządzania hotelem) która zautomatyzuje i usprawni pracę w hotelach. oraz temat wykorzystywania Google do promocji obiektu noclegowego. Prelegentem, który przybliży te zagadnienia będzie Aleksander Gawęda z firmy NetPOS.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają zalety systemów zaprojektowanych z myślą o branży hotelowej. - Połączenie portali rezerwacyjny z systemami PMS to duża wygoda dla osób, które na co dzień zajmują się obsługą klientów. Dzięki ich wdrożeniu mamy gwarancję wykorzystania pełnego potencjału rezerwacji online. Ich zastosowanie umożliwia automatyczną aktualizację rezerwacji, co zapewnia pełną kontrolę nad obłożeniem obiektu. Co więcej to duża oszczędność pracy personelu. Podczas warsztatów postaram się przekazać wszystkie najważniejsze informacje związane z integracją systemów rezerwacji online z hotelowymi PMS – dodaje Aleksander Gawęda.

Uczestnicząc w warsztatach, słuchacze poznają również zalety korzystania z Google, bez którego ciężko jest sobie wyobrazić sprawnie działający w branży noclegowej obiekt. Zapraszamy do udziału w tej oraz w kolejnych odsłonach warsztatów skierowanych do branży hotelowej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.