Strona główna Wiadomości grudzień 23 NetPOS wspiera kompleksowo Browar Stary Rynek i Hotel Royal
REKLAMA

Tylko u nas!

NetPOS wspiera kompleksowo Browar Stary Rynek i Hotel Royal

Horecanet.pl, 22 grudnia 2016

Wdrożona technologia będzie ogromnym wsparciem w codziennej pracy w tych obiektach. Można śmiało powiedzieć, że NetPOS zajął się wdrożeniem technologii od A do Z. Zatem jakie systemy sprawdziły się w Browarze Stary Rynek i Hotelu Royal?

Autor:

Hotel z oprogramowaniem
Hotel Royal, który mieści się przy Browarze Stary Rynek, to miejsce, w którym technologia jest niemal konieczna do wdrożenia. Stąd też NetPOS w pierwszej kolejności zajął się wdrożeniem systemu PMS w postaci oprogramowania NetPOS Hotel. „System to ogromne ułatwienie dla każdego obiektu noclegowego. Z jednej strony pozwala na zarządzanie rezerwacjami, „bookowanie” pokoi czy bieżącą analizę obłożenia, z drugiej zaś umożliwia zdalne przekazywanie informacji gościom, sterowanie światłem, ogrzewaniem i klimatyzacją oraz kontrolę dostępu. Taki system to ogromne ułatwienie w codziennej pracy całego zespołu – przekonuje Rafał Marek, prezes firmy NetPOS.

NetPOS wdrożył w hotelu Royal również telewizję hotelową wraz z rozwiązaniem Lynk Reach, która zapewni gościom rozrywkę oraz będzie stanowiła pierwsze źródło informacji o obiekcie i okolicy. Dzięki temu rozwiązaniu personel hotelowy może zdalnie przesyłać gościom informacje dotyczące restauracji, spa czy wydarzeń, które będą miały miejsce w hotelu, a wszystko wyświetli się na telewizorach w ich pokojach.

Hotel Royal to nowoczesny obiekt, w którym nie mogło zabraknąć systemów kontroli dostępu. W obiekcie zostały wdrożone zamki hotelowe, dzięki którym zwiększone zostało bezpieczeństwo. Dzięki niej tylko wybrane osoby mają dostęp do poszczególnych pomieszczeń oraz pokoi.

Technologia w Browarze
Browar Stary Rynek również może cieszyć się nową technologią. Specjalnie z myślą o licznie odwiedzających go miłośnikach piwa w lokalu zostało wdrożone oprogramowanie gastronomiczne Foodsoft, dzięki któremu łatwiej będzie im zapanować nad wszystkimi zamówieniami. System ułatwia również rozliczanie poszczególnych pracowników, kontrolę sprzedaży oraz bieżącą analizę stanów magazynowych.

Wdrożona technologia podpowiada poszczególnym pracownikom, dzięki czemu nie ma miejsca na błędy. Personel w każdej chwili może sprawdzić kto obsługuje dany stolik lub czy dany rachunek został już uregulowany. System pomaga również w komunikacji na linii sala- kuchnia.

Dodatkowe wsparcie – jakie?
Oprócz wspomnianych już systemów NetPOS Hotel i Foodsoft w Browarze Stary Rynek i Hotelu Royal wdrożony został również cały sprzęt IT, wszystko po to by łatwiej się pracowało. - Aby wdrożone systemy mogły działać sprawnie i dokładnie dla Browaru Stary Rynek i Hotelu Royal wybraliśmy również POSy, drukarki fiskalne oraz KDSy – dodaje Rafał Marek.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE