Strona główna Wiadomości październik 12 NetPOS z konkursem dla hotelarzy na WorldHotel 2016
REKLAMA

Technologia w hotelu

NetPOS z konkursem dla hotelarzy na WorldHotel 2016

Horecanet.pl, 11 października 2016

Oprogramowanie hotelowe do zarzadzania obiektami noclegowymi i telewizja hotelowa, to dwa narzędzia bardzo ważne z punktu widzenia obsługi gości hotelowych. Dlatego NetPOS ze swoją ofertą skierowaną właśnie do branży hotelowej zaprezentuje się podczas 9. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2016.

NetPOS na targach WorldHotel 2016

Autor:

Wydarzenie odbywa się w dniach 12-14 października 2016 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Odwiedzający stoisko targowe firmy NetPOS podczas targów WorldHotel 2016 będą mieli okazję dokładnie poznać oprogramowanie hotelowe NetPOS Hotel oraz telewizje hotelową. Zarządzanie obiektem hotelowym jest złożonym procesem, bowiem wymaga szczególnej kontroli w kilku obszarach ważnych z punktu widzenia gości hotelowych. Dlatego zapewnienie im bezproblemowej i sprawnej obsługi, to klucz do sukcesu. Oprogramowanie hotelowe NetPOS Hotel, to wsparcie nie tylko dla zarządzających obiektem, ale przede wszystkim dla pracowników, którzy dzięki rozwiązaniom IT mogą łatwiej i szybciej obsługiwać gości. Natomiast system telewizji hotelowej, to nie tylko ważny element wyposażenia pokoi hotelowych, ale także doskonałe wsparcie w komunikacji i promocji skierowanej do gości hotelowych.

Dodatkowo, NetPOS zaprezentuje na targach także system ASOO – Autonomiczny System Obsługi Obiektu, czyli narzędzie do optymalizacji obsługi obiektów hotelowych. System posiada specjalną i prostą w obsłudze aplikację, która działa na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci, pozwala zarządzać urządzeniami sterującymi z dowolnego miejsca. Przedstawiciele branży hotelowej będą mieli okazję również poznać system IPH, czyli panel obsługi klimatu z czynnikiem kart.

ŚWIAT HOTELI
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA

- link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK 2016

Odbierz kupon zniżkowy
Firma NetPOS przygotowała także promocję targową dla klientów, odwiedzających stoisko firmy podczas targów WorldHotel 2016. Każda firma, która odwiedzi stoisko NetPOS (numer stoiska: A43) otrzyma kupon promocyjny, uprawniający do 50 proc. zniżki na usługi wdrożeniowe przy zakupie oprogramowania hotelowego.

Konkurs dla hoteli
Z okazji targów, firma przygotowała również specjalny konkurs dla managerów i właścicieli obiektów noclegowych dysponujących do 50 pokojami. Nagrodą główną w konkursie jest jest licencja na oprogramowanie NetPOS Hotel za jedyną 1 zł! Na zdobywców 2 i 3 miejsca czeka 99 proc. rabatu na opiekę serwisową dla hotelu przez 12 lub 6 miesięcy. Szczegóły konkursu dostępne są tutaj: KLIKNIJ

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE