Strona główna Wiadomości październik 12 NetPOS z konkursem dla hotelarzy na WorldHotel 2016
REKLAMA

Technologia w hotelu

NetPOS z konkursem dla hotelarzy na WorldHotel 2016

Horecanet.pl, 11 października 2016

Oprogramowanie hotelowe do zarzadzania obiektami noclegowymi i telewizja hotelowa, to dwa narzędzia bardzo ważne z punktu widzenia obsługi gości hotelowych. Dlatego NetPOS ze swoją ofertą skierowaną właśnie do branży hotelowej zaprezentuje się podczas 9. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2016.

NetPOS na targach WorldHotel 2016

Autor:

Wydarzenie odbywa się w dniach 12-14 października 2016 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Odwiedzający stoisko targowe firmy NetPOS podczas targów WorldHotel 2016 będą mieli okazję dokładnie poznać oprogramowanie hotelowe NetPOS Hotel oraz telewizje hotelową. Zarządzanie obiektem hotelowym jest złożonym procesem, bowiem wymaga szczególnej kontroli w kilku obszarach ważnych z punktu widzenia gości hotelowych. Dlatego zapewnienie im bezproblemowej i sprawnej obsługi, to klucz do sukcesu. Oprogramowanie hotelowe NetPOS Hotel, to wsparcie nie tylko dla zarządzających obiektem, ale przede wszystkim dla pracowników, którzy dzięki rozwiązaniom IT mogą łatwiej i szybciej obsługiwać gości. Natomiast system telewizji hotelowej, to nie tylko ważny element wyposażenia pokoi hotelowych, ale także doskonałe wsparcie w komunikacji i promocji skierowanej do gości hotelowych.

Dodatkowo, NetPOS zaprezentuje na targach także system ASOO – Autonomiczny System Obsługi Obiektu, czyli narzędzie do optymalizacji obsługi obiektów hotelowych. System posiada specjalną i prostą w obsłudze aplikację, która działa na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci, pozwala zarządzać urządzeniami sterującymi z dowolnego miejsca. Przedstawiciele branży hotelowej będą mieli okazję również poznać system IPH, czyli panel obsługi klimatu z czynnikiem kart.

ŚWIAT HOTELI
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA

- link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK 2016

Odbierz kupon zniżkowy
Firma NetPOS przygotowała także promocję targową dla klientów, odwiedzających stoisko firmy podczas targów WorldHotel 2016. Każda firma, która odwiedzi stoisko NetPOS (numer stoiska: A43) otrzyma kupon promocyjny, uprawniający do 50 proc. zniżki na usługi wdrożeniowe przy zakupie oprogramowania hotelowego.

Konkurs dla hoteli
Z okazji targów, firma przygotowała również specjalny konkurs dla managerów i właścicieli obiektów noclegowych dysponujących do 50 pokojami. Nagrodą główną w konkursie jest jest licencja na oprogramowanie NetPOS Hotel za jedyną 1 zł! Na zdobywców 2 i 3 miejsca czeka 99 proc. rabatu na opiekę serwisową dla hotelu przez 12 lub 6 miesięcy. Szczegóły konkursu dostępne są tutaj: KLIKNIJ

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.