Strona główna Wiadomości marzec 8 North Food: Dostawcy ulepszają swoje standardy
REKLAMA

Tylko u nas!

North Food: Dostawcy ulepszają swoje standardy

Horecanet.pl, 8 marca 2018

W związku z rosnącą konsumpcją miniony rok można uznać za korzystny w obszarze żywności i artykułów spożywczych. Jak w wielu branżach, nie obyło się bez problemów z zatrudnieniem, niemniej jest to czas dla firm kreatywnych – mówi Małgorzata Sikorska, dyrektor ds. zakupów i logistyki North Food.

Małgorzata Sikorska z North Food o współpracy z dostawcami

Autor: NF

Konkurencja i wymagania płynące z rynku wymuszają wśród producentów coraz większą elastyczność, atrakcyjność ofert, innowacyjność. Dla firm, które wykorzystały te elementy, jest to czas efektywnego rozwoju.

Ubiegły rok był okresem wytężonej pracy i udany pod wieloma względami. Nawiązaliśmy współpracę z nowymi partnerami, z obecnymi dostawcami również osiągnęliśmy zadawalające wyniki. Pomimo kilku zawirowań na rynku rybnym, udało nam się zabezpieczyć surowce w wystarczającej ilości i korzystnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu jakości. Przy współpracy rzetelnych partnerów i wzajemnym zaufaniu z sukcesem zamknęliśmy kluczowe projekty.

Goście odwiedzający restauracje mają coraz większe oczekiwania, chcą otrzymywać jakościowe produkty, a naszym celem jest spełnianie tych potrzeb. Naturalnym zjawiskiem staje się przekładanie wysokich oczekiwań na producentów i dostawców. Obserwujemy dużą poprawę w tym obszarze z jednoczesnym przekonaniem, że ten trend będzie się utrzymywał. Cieszy nas fakt, że firmy wychodzą naprzeciw wyzwaniom i ulepszają swoje standardy jakościowe.

Nasze oczekiwania wobec dostawców nie zmieniły się. Gwarancja stabilnych cen i powtarzalności w zakresie jakości to dwa kluczowe obszary, które dostawcy chcący z nami współpracować muszą nam zagwarantować. Wciąż ważna jest elastyczność i umiejętność szybkiego reagowania na zachodzące w otoczeniu zmiany. Zależy nam na takich Partnerach, którzy obserwując nasz rozwój są w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania i dzięki którym możemy wyróżnić się na rynku. Dotyczy to dostawców i producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Liczymy na takich Partnerów, którzy ulepszając swoje procesy sprawiają, że w trakcie współpracy skupiamy się na wspólnym rozwoju, a nie nieustannym eliminowaniu problemów.

Wypowiedź powstała na potrzeby publikacji:
RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE