Strona główna Wiadomości marzec 8 North Food: Dostawcy ulepszają swoje standardy
REKLAMA

Tylko u nas!

North Food: Dostawcy ulepszają swoje standardy

Horecanet.pl, 8 marca 2018

W związku z rosnącą konsumpcją miniony rok można uznać za korzystny w obszarze żywności i artykułów spożywczych. Jak w wielu branżach, nie obyło się bez problemów z zatrudnieniem, niemniej jest to czas dla firm kreatywnych – mówi Małgorzata Sikorska, dyrektor ds. zakupów i logistyki North Food.

Małgorzata Sikorska z North Food o współpracy z dostawcami

Autor: NF

Konkurencja i wymagania płynące z rynku wymuszają wśród producentów coraz większą elastyczność, atrakcyjność ofert, innowacyjność. Dla firm, które wykorzystały te elementy, jest to czas efektywnego rozwoju.

Ubiegły rok był okresem wytężonej pracy i udany pod wieloma względami. Nawiązaliśmy współpracę z nowymi partnerami, z obecnymi dostawcami również osiągnęliśmy zadawalające wyniki. Pomimo kilku zawirowań na rynku rybnym, udało nam się zabezpieczyć surowce w wystarczającej ilości i korzystnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu jakości. Przy współpracy rzetelnych partnerów i wzajemnym zaufaniu z sukcesem zamknęliśmy kluczowe projekty.

Goście odwiedzający restauracje mają coraz większe oczekiwania, chcą otrzymywać jakościowe produkty, a naszym celem jest spełnianie tych potrzeb. Naturalnym zjawiskiem staje się przekładanie wysokich oczekiwań na producentów i dostawców. Obserwujemy dużą poprawę w tym obszarze z jednoczesnym przekonaniem, że ten trend będzie się utrzymywał. Cieszy nas fakt, że firmy wychodzą naprzeciw wyzwaniom i ulepszają swoje standardy jakościowe.

Nasze oczekiwania wobec dostawców nie zmieniły się. Gwarancja stabilnych cen i powtarzalności w zakresie jakości to dwa kluczowe obszary, które dostawcy chcący z nami współpracować muszą nam zagwarantować. Wciąż ważna jest elastyczność i umiejętność szybkiego reagowania na zachodzące w otoczeniu zmiany. Zależy nam na takich Partnerach, którzy obserwując nasz rozwój są w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania i dzięki którym możemy wyróżnić się na rynku. Dotyczy to dostawców i producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Liczymy na takich Partnerów, którzy ulepszając swoje procesy sprawiają, że w trakcie współpracy skupiamy się na wspólnym rozwoju, a nie nieustannym eliminowaniu problemów.

Wypowiedź powstała na potrzeby publikacji:
RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Komentarz

Komentarz dnia

Jak uniknąć nadmiernej rotacji pracowników?

Maciej Marks współwłaściciel Kafka oraz Jaś i Małgosia

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.