Strona główna Wiadomości Nowa dyrektor Pałacu Łochów
REKLAMA

Tylko u nas!

Nowa dyrektor Pałacu Łochów

Horecanet.pl, 12 września 2017

Jak udało nam się ustalić, stery w należącym do Grupy Arche Pałacu Łochów objęła Aleksandra Latek-Mastalerz. Na stanowisku dyrektora generalnego zastąpiła Łukasza Wielgusa.

Autor:

Aleksandra Latek-Mastalerz wcześniej przez 11 lat pracowała w Instytucie Rozwoju Biznesu jako Director for Conference Centers. W latach 1999-2005 związana była w warszawskim hotelem Marriott.

Pałac Łochów usytuowany jest zaledwie 2 km od słynnego Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Oferuje bazę noclegową dla 200 gości w Pałacu, Oficynie i Wozowni, 11 sal konferencyjnych oraz zaplecze rekreacyjne: dwa korty tenisowe, dwa boiska do siatkówki, boisko do koszykówki, rowerki i łódki wodne, rowery turystyczne a spragnionym relaksu dla ciała proponowane są profesjonalne gabinety spa & wellness.

NAJNOWSZE WYDANIE!
RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT 2017
- kliknij aby zapoznać się z pełną publikacją

Niedawno obok Pałacu otwarty został kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Folwark. W obiekcie znajdzie się 150 pokoi, restauracja oraz w pełni wyposażone centrum konferencyjne o powierzchni 1,5 tys. mkw. Z myślą o relaksie zaprojektowano kryty basen, kręgielnię oraz profesjonalne zaplecze spa & wellness. Rozległe tereny zielone wokół Folwarku, ze stawem i z dostępem do rzeki Liwiec, sprzyjać będą aktywnym formom wypoczynku.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.