Strona główna Wiadomości Nowa dyrektor marketingu w Dobrym Hotelu
REKLAMA

Zmiany personalne

Nowa dyrektor marketingu w Dobrym Hotelu

Horecanet.pl, 14 maja 2018

Stanowisko objęła absolwentka Akademii Klausenhof w Dingden oraz Politechniki Koszalińskiej na wydziale Ekonomii i Zarządzania Hanna Lasoń. W ramach nowych zadań odpowiada za strategię marketingową oraz budowanie spójnego wizerunku sieci Dobry Hotel.

Autor:

Karierę zawodową w hotelarstwie i turystyce rozpoczęła na stanowisku specjalisty działu sprzedaży w Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze oraz rezydenta TUI Deutschland. Przez kolejne 12 lat pracowała w Hotelu Haffner w Sopocie jako Marketing & Sales Executive oraz Dyrektor Hotelu. 

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Podczas pracy w dużej trójmiejskiej firmie marketingowej była odpowiedzialna min. za kampanię produktową sztandarowego klienta agencji- spoty telewizyjne, radiowe, bilboardy sponsorskie, materiały POS.

W ramach nowych zadań, Hanna Lasoń odpowiada za strategię marketingową oraz budowanie spójnego wizerunku sieci Dobry Hotel.

Już wkrótce sieć Dobry Hotel powiększy się o obiekty w dwóch nowych lokalizacjach - w Poznaniu Hotel Altus oraz we Wrocławiu Best Western Premier Hotel City Center.  Natomiast do gdańskich obiektów zarządzanych przez sieć  Dobry Hotel dołączy Hotel Deo Gdańsk Old Town, czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w samym sercu Starego Miasta.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.