Strona główna Wiadomości luty Nowa inwestycja hotelowa w Mielnie
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowa inwestycja hotelowa w Mielnie

Horecanet.pl, 14 lutego 2017

Dotarliśmy do informacji, że zlokalizowany przy ul. Cichej, tuż przy plaży Ośrodek Baltivia jest w trakcie przebudowy. W jego miejscu powstaje całkiem nowy hotel. Jego otwarcie planowane jest na sezon 2018.

Hotel Baltivia powstaje w Mielnie

Autor:

Prace nad budową Hotelu Baltivia wliczając w to rozbiórkę istniejącej Baltivii rozpoczęły się we wrześniu 2016 r. Do końca maja br. planujemy osiągnąć stan surowy otwarty, natomiast zamknięty do końca roku – powiedział Arkadiusz Laskowski, przedstawiciel obiektu. - Mamy nadzieję, że zakończenie prac wykończeniowych i odbiór budynku nastąpi przed sezonem w 2018 r. – dodał.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Nowy hotel będzie posiadał pełne zaplecze gastronomiczne, basen z sauną i jacuzzi, gabinety zabiegowe spa, salę konferencyjną, salę zabaw dla dzieci oraz przepiękny, znajdujący się na dachu budynku taras z barem i miejscem do wypoczynku. Hotel będzie oferował przeróżne pakiety pobytowe zarówno dla gości indywidualnych, jak również dla grup oraz gości biznesowych.

Jak zdradził Arkadiusz Laskowski prace nad standaryzacją jeszcze trwają, natomiast właściciele liczą, że obiekt będzie spełniał kryteria czterech gwiazdek.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Ekspert o coachingu w hotelarstwie

Marta Kustosz coach rozwoju zawodowego, prezes zarządu Meghil

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.