Strona główna Wiadomości Nowa inwestycja w hotelu Zamek Gniew
REKLAMA

Obiekt zmienia się dla gości

Nowa inwestycja w hotelu Zamek Gniew

Horecanet.pl, 24 kwietnia 2018

Pod koniec 2017 roku na terenie wzgórza zamkowego rozpoczęła się obszerna inwestycja, która nie tylko pozwoli poznać hotel Zamek Gniew na nowo, ale także będzie odpowiedzią na dynamiczną sytuację w branży eventowej oraz rosnące oczekiwania sektora MICE.

Autor:

W kwietniu 2018r. do dyspozycji gości oddana została kręgielnia oraz klub „Karczma Zamkowa”, a dotychczasowa baza noclegowa zwiększyła się o dodatkowe 17 apartamentów zamkowych. W każdym z nich przeplata się średniowieczny klimat zamkowy z nowoczesnym wyposażeniem.

Z początkiem maja tego roku możliwości konferencyjno-bankietowe wzrosną o dodatkowe 300 mkw. powierzchni w postaci namiotu przy głównej restauracji. We wnętrzach zamku powstanie również kameralna restauracja serwująca autorskie dania szefa kuchni Mariusza Gachewicza. Z końcem wakacji, na terenie zamku uruchomiony zostanie kompleks rekreacyjny z basenem oraz gabinetami odnowy biologicznej.

W trakcie realizacji inwestycji nie zapomniano także o dzieciach – najmłodsi goście hotelu będą mogli skorzystać z bawialni o powierzchni ponad 120 mkw., która przystosowana będzie również do organizacji animacji i przyjęć jak na przykład urodziny.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Hotel Zamek Gniew to resort zamkowy usytuowany na malowniczym wzgórzu nad Wisłą w mieście Gniew w województwie pomorskim. Od ponad 25 lat z sukcesem organizuje konferencje i eventy pośród zamkowych murów, dając swoim gościom okazję na połączenie spotkań integracyjno-biznesowych z niezwykłą przygodą w przeszłość poprzez organizację biesiad i pokazów rycerskich na poziomie niespotykanym w innych miejscach Polski. Ponad to, dzięki dużej powierzchni zewnętrznej jaką dysponuje wzgórze zamkowe, hotel Zamek Gniew jest idealnym miejscem do organizacji wszelkich imprez outdoorowych, a zadaszona przestrzeń dziecińca pozwala na organizację dużych i wymagających eventów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.