Strona główna Wiadomości Nowa kierownik rozwoju rynku w Arche
REKLAMA

Zmiany personalne

Nowa kierownik rozwoju rynku w Arche

Horecanet.pl, 5 czerwca 2018

Będzie odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług w każdym z obiektów Grupy Arche. Stanowisko objęła Marta Pakieła.
                         

Nowy kierownik rozwoju rynku w Hotelu Arche

Autor: Horecanet

Marta Pakieła posiada 20-letnie doświadczenie w różnych segmentach i obszarach pozyskiwania oraz obsłudze klienta branży eventowej oraz turystycznej, także po stronie klienta. Ostatnie trzy lata pracowała jako key account & new business manager w grupie Zdrojowa Invest & Hotels, gdzie zyskała szerokie kompetencje hotelarskie. Wcześniej związana była także Elite Circle Grou, agencją 360 stopni Gto Communications,  magnifiCo, Ambient Infinity, Idea&Media, EP Creative Services i AdMakers. Ponadto pracowła także w działe marketingu Carlsberg Polska, biurze zarządu Polkomtel oraz Cinema i Machina Press. W czasie prywatnym lubi spędzać aktywnie czas z rodziną, a jej wielką pasją jest motoryzacja. 

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY

link do aktualnego numeru
MAJ 2018

Grupa Arche posiada w swoim portfolio osiem hoteli w tym: Zamek Janów Podlaski, Tobaco w Łodzi czy Pałac i Folwark Łochów, a jeszcze w tym roku otwiera kolejne trzy obiekty, takie jak Hotel Krakowska i Hotel Poloneza w Warszawie, a także Hotel w Lublinie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE