Strona główna Wiadomości Nowa konferencja Projekt Hotel
REKLAMA

Wydarzenie w stolicy

Nowa konferencja Projekt Hotel

Horecanet.pl, 25 kwietnia 2018 09.05.2018 - 09.05.2018, Warszawa

W dniu 9 maja w Dago Centrum, w Warszawie odbędzie się konferencja Definiowanie i redefiniowanie inwestycji condo i aparthotelowych, organizowana przez Projekt Hotel.

Podczas całodniowego wydarzenia eksperci rynku hotelowego i mieszkaniowego tacy jak Jerzy Miklewski, Artur Pietraszewski czy Marcin Podobas dostarczą uczestnikom konferencji wiedzy niezbędnej do podejmowania decyzji dotyczących wyboru lokalizacji, programu, formy zarządzania oraz komercjalizacji projektów condo i aparthotelowych.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Dynamicznie rozwijająca się branża hotelowa stanowi atrakcyjny obszar dla deweloperów mieszkaniowych i inwestorów myślących o dywersyfikacji swojego biznesu. Szczególnie interesujące są inwestycje condo i aparthotelowe, które pozwalają wykorzystać doświadczenie w branży mieszkaniowej. Zagadnienia omawiane podczas konferencji zapewnią uczestnikom bazę do formułowania strategicznych decyzji związanych z wyborem lokalizacji, definicją programu oraz formy zarządzania projektem hotelowym.

PROGRAM I SZCZEGÓŁY

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.