Strona główna Wiadomości marzec Nowa marka hotelowa w Polsce
REKLAMA

Nowy pięciogwiazdkowiec

Nowa marka hotelowa w Polsce

Horecanet.pl, 12 marca 2018

W piątek 9 marca podczas targów turystycznych ITB w Berlinie została podpisana umowa franczyzowa pomiędzy niemiecką siecią Maritim a konsorcjum szczecińskich firm Tian Yu i Recca Investment, w ramach której pierwszy hotel tej marki w Polsce powstanie w Szczecinie.

Autor: Tian Yu

Pięciogwiazdkowy hotel będzie miał 458 pokoi i największą w Szczecinie bazę konferencyjną gotową przyjąć 1,5 tys. osób, do tego podziemny garaż. Wu Tianyu prezes spółki zapewnia, że budowa obiektu ma się rozpocząć pod koniec roku.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij


Firma Tian Yu chce zagospodarować południowy brzeg Jeziora Dąbie. Oprócz hotelu powstanie tam 17-piętrowy apartamentowiec.

Plany inwestora idą dalej. Okazuje się, że w tej części Szczecina płyną pod ziemią gorące źródła. Na głębokości około 2 km znajdują się pokłady wody solankowej, której temperatura osiąga 70-75 stop. C. W planach inwestora jest więc geotermia, która pozwoli ogrzewać obiekty. Ciekawostką jest, że w łazienkach hotelowych obok kurków z ciepłą i zimną wodą znajdzie się trzeci kurek z wodą solankową. To dlatego cały kompleks będzie nosił nazwę Hot Spring Bay, czyli Zatoka Gorących Źródeł.

Autorem projektu architektonicznego apartamentowca i hotelu jest zespół arch. Pawła Zaremby.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE