Strona główna Wiadomości marzec Nowa marka hotelowa w Polsce
REKLAMA

Nowy pięciogwiazdkowiec

Nowa marka hotelowa w Polsce

Horecanet.pl, 12 marca 2018

W piątek 9 marca podczas targów turystycznych ITB w Berlinie została podpisana umowa franczyzowa pomiędzy niemiecką siecią Maritim a konsorcjum szczecińskich firm Tian Yu i Recca Investment, w ramach której pierwszy hotel tej marki w Polsce powstanie w Szczecinie.

Autor: Tian Yu

Pięciogwiazdkowy hotel będzie miał 458 pokoi i największą w Szczecinie bazę konferencyjną gotową przyjąć 1,5 tys. osób, do tego podziemny garaż. Wu Tianyu prezes spółki zapewnia, że budowa obiektu ma się rozpocząć pod koniec roku.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij


Firma Tian Yu chce zagospodarować południowy brzeg Jeziora Dąbie. Oprócz hotelu powstanie tam 17-piętrowy apartamentowiec.

Plany inwestora idą dalej. Okazuje się, że w tej części Szczecina płyną pod ziemią gorące źródła. Na głębokości około 2 km znajdują się pokłady wody solankowej, której temperatura osiąga 70-75 stop. C. W planach inwestora jest więc geotermia, która pozwoli ogrzewać obiekty. Ciekawostką jest, że w łazienkach hotelowych obok kurków z ciepłą i zimną wodą znajdzie się trzeci kurek z wodą solankową. To dlatego cały kompleks będzie nosił nazwę Hot Spring Bay, czyli Zatoka Gorących Źródeł.

Autorem projektu architektonicznego apartamentowca i hotelu jest zespół arch. Pawła Zaremby.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.