Strona główna Wiadomości marzec 7 Nowa osoba w GH Orbis
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowa osoba w GH Orbis

Horecanet.pl, 7 marca 2016

W styczniu 2016 stanowisko dyrektora ds. zarządzania nieruchomościami na obszar Polski i Europy Wschodniej objęła Małgorzata Gajuk, posiadająca 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Europe Środkowo-Wschodniej.

Autor: Orbis

Małgorzata Gajuk ostatnie trzy lata w pracy zawodowej spędziła w Dziale Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate, gdzie była odpowiedzialna za doradztwo inwestycyjne na rzecz funduszy inwestycyjnych przy zakupie i sprzedaży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i studiów podyplomowych z zakresu wycen nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ukończyła również studia Real Estate Professional przy współpracy z Solvay Brussels Business School of Economics and Management.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE 
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: LUTY 2016

W Orbis Małgorzata Gajuk jest odpowiedzialna za zarządzanie aktywami Grupy na terenie Polski i Europy Wschodniej oraz za rozwój własnych inwestycji hotelowych marek Novotel, Mercure oraz ibis.

- Orbis posiada w swoim portfelu nieruchomości, których sprzedaż obecnie aktywnie prowadzimy. Są to często nieruchomości bardzo dobrze zlokalizowane, jednak niewpisujące się w długoterminową strategię rozwoju sieci hotelowej Grupy – mówi Małgorzata Gajuk.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.