Strona główna Wiadomości Nowa osoba w zespole Sun & Snow
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowa osoba w zespole Sun & Snow

Horecanet.pl, 18 września 2017

Grupa Sun & Snow, lider na rynku wynajmu oraz sprzedaży apartamentów w wakacyjnych kurortach i aglomeracjach miejskich, powierzyła Wojciechowi Konferowiczowi stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadał za przygotowywanie nowych projektów oraz sprzedaż i marketing inwestycji apartamentowych spółki w Polsce.

Autor:

Wojciech Konferowicz wnosi do zespołu Sun & Snow 18-letnie doświadczenie, które zdobywał na stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem apartamentów w Polsce. Od początku swojej kariery pracował w branży nieruchomości. Doświadczenie budował poprzez sprzedaż apartamentów i rezydencji m. in. w spółkach należących do GTC S.A, GTC Konstancja, Park Projects, Avestus Real Estate, POC Partners. W POC Partners był odpowiedzialny za sprzedaż i marketing luksusowych nadmorskich apartamentów Marina Royale w Darłowie w zachodniopomorskiem.

Ostatnio koordynował dział sprzedaży i marketingu w OKAM Capital, gdzie zarządzał pięcioma projektami w dwóch miastach, osiągając przy tym najwyższy poziom sprzedaży w historii firmy. Koordynował także pracę agencji public relations oraz działu obsługi posprzedażowej.

NAJNOWSZE WYDANIE!
RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT 2017
- kliknij aby zapoznać się z pełną publikacją

W Sun & Snow Wojciech Konferowicz odpowiada za sprzedaż i marketing inwestycji apartamentowych Sun & Snow m. in.: na Mazurach w Karwicy, nad morzem w Darłowie, w Ustroniu Morskim, w górach w Białce Tatrzańskiej.

- Cieszę się, że Wojtek dołączył do naszego zespołu – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow. – Ma ogromne doświadczenie branżowe, dlatego świetnie rozumie narzędzia sprzedaży i marketingu nieruchomości mieszkaniowych. Jest znany na rynku z tego, że uwielbia wyzwania i osiąga sukcesy tam, gdzie inni się poddają. Jestem przekonany, że świetnie sprawdzi się w roli szefa zarządzającego zespołem sprzedaży i marketingu inwestycji Sun & Snow.

Wojciech Konferowicz ukończył Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się architekturą, projektowaniem i urządzeniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym oraz podróżami. Jest miłośnikiem psów oraz kocha gotowanie.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Orlen: Tworzymy nowe standardy

Krzysztof Łagowski dyrektor wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej PKN Orlen

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.