Strona główna Wiadomości 3 Nowa restauracja McDonald’s
REKLAMA

To już 383 lokal sieci w Polsce

Nowa restauracja McDonald’s

Horecanet.pl, 2 stycznia 2017

W poniedziałek 2 stycznia działalność rozpoczęła kolejna restauracja sieci. Została otwarta we Włocławku i jest drugą marki w tym mieście. Goście będą mieli możliwość zamawiania produktów z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé.

Autor:

Nowy lokal światowego lidera branży gastronomicznej powstał przy ulicy Kilińskiego 3 na terenie centrum handlowego Wzorcownia. Restaurację charakteryzuje ciekawy wystrój wnętrza i umeblowanie z dobrze dobranym stylowym oświetleniem. Całość utrzymana jest  w naturalnych barwach: brązach, zieleni i bieli. W realizacji wykorzystane zostały materiały naturalne, kamień i drewno. Na sali jadalnej znajduje się 71 miejsc siedzących, w tym 25 w strefie McCafé.

Druga restauracja McDonald’s we Włocławku powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta, przy nowym centrum handlowym Wzorcownia. Doskonale uzupełniamy wzajemnie nasze funkcje – mówi Piotr Krajewski, franczyzobiorca McDonald’s, właściciel pięciu restauracji sieci (w tym nowego obiektu we Włocławku) - Mam nadzieję, że różnorodne menu trafi w gusta naszych gości. Restauracja wyposażona jest w klimatyzowaną salę. Odwiedzający z pewnością docenią także kawiarnię McCafé. W jej ofercie są m.in. wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów. Najnowsza technologia i organizacja restauracyjnej kuchni sprawia, że wszystkie produkty są przygotowywane świeżo, na zamówienie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

W restauracji obowiązuje standardowe oraz promocyjne menu składające się z popularnych burgerów, dodatków i produktów klasycznych McDonald’s. Sprawną obsługę gości zapewni 35 pracowników, w tym 7 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.