Strona główna Wiadomości Nowa restauracja degustacyjna w Krakowie
REKLAMA

Kolejny lokal otwarty

Nowa restauracja degustacyjna w Krakowie

Horecanet.pl, 16 maja 2018

Restauracja Art pojawiła się na kulinarnej mapie Krakowa. Nowe miejsce znajduje się przy ul. Kanoniczej 15. Lokal specjalizuje się w menu degustacyjnym i skupia na polskiej kuchni.

Nowa restauracja degustacyjna w Krakowie

Autor: Horecanet

Art Restauracja to nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską w formie menu degustacyjnego. Dostaniemy tu 5-daniowy lunch oraz 7- lub 9-daniową kolację. Na tradycjonalistów czeka krótka autorska karta menu. Produkty są najwyższej jakości od regionalnych producentów i zmieniają się zależnie od pór roku.

Restauracja posiada piwnicę win z całego świata. Doświadczeni sommelierzy doradzą, jakie wino  wybrać i zaproponują idealne połączenie z konkretnym daniem.

Szefowie Kuchni to niezwykle zdolni kucharze młodego pokolenia, którzy zdążyli zdobyć wiele prestiżowych nagród, w tym m.in. Młody Talent 2017 Gault&Millau Polska oraz uczestniczyli w najbardziej renomowanych konkursach branżowych, takich jak L’art De la cuisine Martell 2016.

Piękne wnętrza, doskonała obsługa i znakomite jedzenie to cechy, które wyróżniają to miejsce.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.