Strona główna Wiadomości marzec Nowa restauracja w Manufakturze
REKLAMA

Kolejne miejsce dla smakoszy

Nowa restauracja w Manufakturze

Horecanet.pl, 14 marca 2018

Na samym tylko zabytkowym rynku łódzkiej Manufaktury, działa blisko 30 restauracji oferujących kuchnie z całego świata. Teraz tę ofertę poszerza nowe miejsce, zgodne z polityką zarządcy obiektu – Apsys Polska, czyli nowoczesne, modne, o stylowym wnętrzu i różnorodnym menu. Taka jest nowa restauracja Pini Grill & Delikatesy, w której króluje najlepsza polska wołowina.

Autor: Pini Grill & Delikatesy

Nieustające poszerzanie oferty o lubiane, prestiżowe marki, oferujące najwyższej jakości produkty i usługi – tak można w największym skrócie podsumować politykę Apsys Polska dotyczącą nowych najemców. Różnorodność jest jedną z nadrzędnych wartości zarządcy Manufaktury, nic więc dziwnego, że w portfolio pojawiają się nowe marki, niedostępne dotychczas w Łodzi. Dotyczy to również oferty gastronomicznej, która sukcesywnie się poszerza.

W te założenia idealnie wpisuje się najnowsza restauracja Pini Grill & Delikatesy. Lokal, mieszczący się w zabytkowym budynku na rynku Manufaktury, prowadzi włoska rodzina, specjalizująca się w produkcji wołowiny. Nic więc dziwnego, że w menu królują steki i inne dania z tego gatunku mięsa – m.in. burgery, carpaccio czy tatar, ale nie tylko. Jak na Włochów przystało, w lokalu nie mogło zabraknąć również makaronów, dań z serem czy oliwą. Jest też selekcja znakomitych włoskich win, których nie ma w powszechnej dystrybucji – zostały osobiście wybrane i sprowadzone z Italii przez właścicieli. W lokalu wydzielono też część delikatesową, dzięki czemu oryginalne, włoskie produkty można kupić na wynos.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Nowa restauracja natychmiast zdobyła serca łódzkich smakoszy. Od pierwszych dni lokal cieszy się niesłabnącą popularnością. – Widzimy, że goście Manufaktury to ludzie z dużą wiedzą o kuchni, a jednocześnie bardzo otwarci na nowe smaki. Bardzo nas to cieszy, bo priorytetem marki PINI jest najwyższa jakość, którą doceniają wymagający goście – tłumaczy Krzysztof Korcz, menadżer Pini Grill & Delikatesy.

Wysoka jakość jest ważna nie tylko w kuchni. Również wnętrze robi wrażenie: za jego projekt odpowiedzialni są właściciele restauracji, którzy zadbali nawet o najdrobniejsze szczegóły. Jednym z ważniejszych założeń było wykorzystanie nieszablonowych elementów wystroju – mebli, dodatków i akcesoriów, które będą piękne same w sobie, a jednocześnie idealnie wpasują się w industrialny charakter Manufaktury.

Bardzo ciekawym elementem wystroju jest oryginalna włoska krajalnica do wędlin z 1921, odrestaurowana i aktywnie używana do krojenia cienkich plastrów prosciutto crudo. – Zarówno maszyna, jak i pół-otwarta kuchnia to spora atrakcja dla naszych gości. Podchodzą, pytają, są ciekawi. Bardzo nas to cieszy, bo zależy nam, by ludzie czuli się u nas swobodnie – podsumowuje Krzysztof Korcz.

Restauracja ma powierzchnię 192,12  mkw.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.