Strona główna Wiadomości marzec Nowa restauracja w Manufakturze
REKLAMA

Kolejne miejsce dla smakoszy

Nowa restauracja w Manufakturze

Horecanet.pl, 14 marca 2018

Na samym tylko zabytkowym rynku łódzkiej Manufaktury, działa blisko 30 restauracji oferujących kuchnie z całego świata. Teraz tę ofertę poszerza nowe miejsce, zgodne z polityką zarządcy obiektu – Apsys Polska, czyli nowoczesne, modne, o stylowym wnętrzu i różnorodnym menu. Taka jest nowa restauracja Pini Grill & Delikatesy, w której króluje najlepsza polska wołowina.

Autor: Pini Grill & Delikatesy

Nieustające poszerzanie oferty o lubiane, prestiżowe marki, oferujące najwyższej jakości produkty i usługi – tak można w największym skrócie podsumować politykę Apsys Polska dotyczącą nowych najemców. Różnorodność jest jedną z nadrzędnych wartości zarządcy Manufaktury, nic więc dziwnego, że w portfolio pojawiają się nowe marki, niedostępne dotychczas w Łodzi. Dotyczy to również oferty gastronomicznej, która sukcesywnie się poszerza.

W te założenia idealnie wpisuje się najnowsza restauracja Pini Grill & Delikatesy. Lokal, mieszczący się w zabytkowym budynku na rynku Manufaktury, prowadzi włoska rodzina, specjalizująca się w produkcji wołowiny. Nic więc dziwnego, że w menu królują steki i inne dania z tego gatunku mięsa – m.in. burgery, carpaccio czy tatar, ale nie tylko. Jak na Włochów przystało, w lokalu nie mogło zabraknąć również makaronów, dań z serem czy oliwą. Jest też selekcja znakomitych włoskich win, których nie ma w powszechnej dystrybucji – zostały osobiście wybrane i sprowadzone z Italii przez właścicieli. W lokalu wydzielono też część delikatesową, dzięki czemu oryginalne, włoskie produkty można kupić na wynos.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Nowa restauracja natychmiast zdobyła serca łódzkich smakoszy. Od pierwszych dni lokal cieszy się niesłabnącą popularnością. – Widzimy, że goście Manufaktury to ludzie z dużą wiedzą o kuchni, a jednocześnie bardzo otwarci na nowe smaki. Bardzo nas to cieszy, bo priorytetem marki PINI jest najwyższa jakość, którą doceniają wymagający goście – tłumaczy Krzysztof Korcz, menadżer Pini Grill & Delikatesy.

Wysoka jakość jest ważna nie tylko w kuchni. Również wnętrze robi wrażenie: za jego projekt odpowiedzialni są właściciele restauracji, którzy zadbali nawet o najdrobniejsze szczegóły. Jednym z ważniejszych założeń było wykorzystanie nieszablonowych elementów wystroju – mebli, dodatków i akcesoriów, które będą piękne same w sobie, a jednocześnie idealnie wpasują się w industrialny charakter Manufaktury.

Bardzo ciekawym elementem wystroju jest oryginalna włoska krajalnica do wędlin z 1921, odrestaurowana i aktywnie używana do krojenia cienkich plastrów prosciutto crudo. – Zarówno maszyna, jak i pół-otwarta kuchnia to spora atrakcja dla naszych gości. Podchodzą, pytają, są ciekawi. Bardzo nas to cieszy, bo zależy nam, by ludzie czuli się u nas swobodnie – podsumowuje Krzysztof Korcz.

Restauracja ma powierzchnię 192,12  mkw.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE