Strona główna Wiadomości sierpień 21 Nowa restauracja w Sopocie
REKLAMA

Kulinarne atrakcje

Nowa restauracja w Sopocie

Horecanet.pl, 21 sierpnia 2017

Do 26 sierpnia w Sopocie odbywają się Mistrzostwa Świata Katamaranów A-class, które będą jedną z najbardziej prestiżowych i najciekawszych imprez żeglarskich w tym roku w Polsce. Partnerem wydarzenia jest Klub Szefów Kuchni, którego członkowie m.in. Tomasz Jakubiak i Patryk Dziamski dbają o jego kulinarną stronę.

Autor: KSK

W dniu 20 sierpnia przy ulicy Bitwy pod Płowcami 67A w Sopocie ruszyła restauracja POP UP, w której można skosztować małych dzieł sztuki w wykonaniu znakomitych szefów.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: CZERWIEC-LIPIEC 2017

Z pewnością będzie to tydzień niezapomnianych wrażeń kulinarnych w pięknych nadmorskich okolicznościach przyrody. Restauracja POP UP to świetne miejsce na spotkania towarzyskie, śniadania, lunche i kolacje z niepowtarzalnym widokiem na morze i zmagania katamaranów podczas trwających w tym czasie Mistrzostw Świata. To również możliwość spotkania znanych szefów kuchni, wybitnych sportowców i osób, dla których kulinaria i sport idą w parze. W końcu smak od zawsze towarzyszy rywalizacji sportowej, bo zwycięstwo smakuje najlepiej.

Mistrzostwa Świata A-class odbędą się na wodach Zatoki Gdańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie mola w Sopocie.
 Wystartują w nich najlepsi żeglarze na świecie (z Europy, Ameryki Północnej
i Południowej, Australii i Oceanii), wielokrotni mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy, w tym też zdobywcy Pucharu Ameryki - najcenniejszego trofeum żeglarskiego.


© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.