Strona główna Wiadomości sierpień 9 Nowa sieć lodziarni w stolicy
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowa sieć lodziarni w stolicy

Horecanet.pl, 9 sierpnia 2017

Już wkrótce na lodowej mapie Warszawy pojawi się nowe miejsce. Swój kolejny lokal otworzy sieć Lody Tradycyjne Willisch. Ruszy już 26 sierpnia na Ursynowie, przy ul. Wąwozowej 36 (pawilon 6). Będzie to pierwszy punkt tej marki w mieście.

Autor: Willisch

Lody Tradycyjne Willisch to rodzinna firma założona w 1983. Od wielu lat serwuje naturalne i ręcznie wyrabiane lody z najświeższych składników.

- Nasze lody produkowane są z najlepszych składników, jest to wyczuwalne na waszych podniebieniach, dlatego tak wielu nam zaufało. Dbamy o jakość i wizerunek naszych lodów, tak żeby za następne 30 lat smakowały tak samo jak dzisiaj – podkreślają właściciele.

Aktualnie w ramach sieci działa 11 lodziarni zlokalizowanych w Wągrowcu, Wałaczu, Pile, Chodzieży, Szczecinie, Bydgoszczy, Gnieźnie, Koszalinie, Kościerzynie i Śremie.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: CZERWIEC-LIPIEC 2017

                                                   

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.