Strona główna Wiadomości Nowe kategorie w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018!
REKLAMA

XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018

Nowe kategorie w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018!

Petrolnet.pl, 13 lutego 2018

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, uczestnictwo w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018 z uroczystą Galą i kolacją w Sheraton Warsaw Hotel. Zapraszamy serdecznie!

Nowe kategorie w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018!

Autor: BROG B2B

BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B, wydawca m.in. magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu www.petrolnet.pl serdecznie zaprasza wszystkich właścicieli stacji paliw do BEZPŁATNEGO UDZIAŁU w najważniejszym spotkaniu przedstawicieli branży XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018, któremu towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu Stacja Benzynowa Roku 2018 oraz Supplier of The Year 2018

W tegorocznej, już VII edycji konkursu Stacja Benzynowa Roku właściciele stacji mają szansę zgłosić swoje obiekty w aż pięciu nowych kategoriach! Oto one:

- Innowacja na stacji benzynowej
- Myjnia na stacji benzynowej
- Myjnia TiR na stacji benzynowej
- Koncept kawowy na stacji benzynowej
- Koncept gastronomiczny na stacji benzynowej

To wyjątkowa okazja promocji najlepszych stacji paliw w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju.

Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów Forum PetroTrend wybiera finalistów – maksymalnie trzech w każdej kategorii, następnie zwycięzców poszczególnych kategorii, a także Stację Benzynową Roku.

Właścicielom stacji paliw, które przystąpią do konkursu Stacja Benzynowa Roku 2018 (całkowicie za darmo!) przysługują DARMOWE ZAPROSZENIA do udziału w całym wydarzeniu XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018.
 


Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Stacja Benzynowa Roku i Supplier of the Year 2018
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień
 

TEGOROCZNA EDYCJA
28 MARCA, SHERATON WARSAW HOTEL!

 

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee; portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny rynku stacji paliw
tel. +48 664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE