Strona główna Wiadomości Nowe warsztaty w Makro
REKLAMA

Sieć poszerza ofertę

Nowe warsztaty w Makro

Horecanet.pl, 24 kwietnia 2018

W Akademii Inspiracji Makro w Warszawie ruszają nowe warsztaty dedykowane sektorowi handlu tradycyjnego. Na właścicieli i personel sklepów spożywczych czekają prowadzone przez profesjonalnych trenerów szkolenia z zakresu kawy, win i serów oraz aktywnej sprzedaży.

Autor:

Akademia Inspiracji poprzez szkolenia oferuje merytoryczne i praktyczne wsparcie dla partnerów biznesowych i klientów Makro. Z myślą o sektorze handlu tradycyjnego uruchomione zostały trzy nowe warsztaty dotyczące kawy, win i serów oraz aktywnej sprzedaży. Zajęcia dedykowane są przedsiębiorcom, którzy szukają nowych możliwości rozwoju dla swojego sklepu, chcą wyróżnić się na tle konkurencji, poprawić jakość obsługi, podnieść kompetencje pracowników czy wzbogacić ofertę o nowe rozwiązania.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Rosnąca popularność kawy i zmieniające się wymagania konsumentów sprawiły, że kąciki z kawą stały się mile widziane nie tylko na stacjach benzynowych, ale też w sklepach spożywczych. Podczas warsztatów „Kącik kawowy Rioba” specjalnie przeszkoleni trenerzy zaprezentują, jak poprzez wdrożenie tego nowego rozwiązania można przyciągnąć do sklepu nowych klientów. Opowiedzą także o gatunkach i rodzajach kaw, zaproszą do samodzielnego ich przygotowania oraz doradzą, jak odpowiednio wyceniać napoje i promować je wśród klientów sklepu.

„Wina i sery – Alkostrefa” to kolejny warsztat dedykowany sektorowi handlu tradycyjnego. Szkolenie jest odpowiedzią na ewoluującą kulturę picia alkoholu w Polsce oraz rosnącej pozycji kategorii „wino” w segmencie handlu detalicznego. Uczestnicy warsztatu dowiedzą się, jak sprzedawać więcej wina w sklepie poprzez właściwe zbudowanie półki z winem, dobranie asortymentu i jego odpowiednią wycenę. Eksperci podzielą się również wiedzą o klasyfikacji, produkcji i przechowywaniu win oraz o nowościach i trendach takich, jak wina BIO czy bezalkoholowe.

Każdy sklep działa w konkurencyjnym otoczeniu, musi dynamicznie dostosowywać się do zmian i rozwijać się, by dotrzymać kroku konkurentom, a także co najważniejsze – spełniać oczekiwania klientów. Warsztaty „Aktywna sprzedaż w Twoim sklepie” pomogą sprzedawcom stać się pewnymi siebie ekspertami. Prowadzący zaprezentują, jak zdobyć i utrzymać zaufanie klienta, prowadzić obsługę najwyższej jakości oraz osiągać zyski.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u Akademii Inspiracji na Facebooku: www.facebook.com/AkademiaInspiracjiMakro. Zapisy na warsztaty oraz terminarz szkoleń dostępne są na stronie internetowej www.akademia-inspiracji-makro.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE