Strona główna Wiadomości Nowoczesne technologie w Grubym Benku
REKLAMA

Innowacja w sieci

Nowoczesne technologie w Grubym Benku

Horecanet.pl, 23 kwietnia 2018

Dotąd stosowane tylko przez największych światowych graczy rozwiązanie, wkracza do rodzimych restauracji. Rozstrzygnięto konkurs dla klientów na hasło do ogólnopolskiej sieci Wi-Fi restauracji Gruby Benek.

Autor:

We wszystkich lokalach będzie ono takie samo, a zastosowanie nowoczesnej technologii spowoduje, że wystarczy, by klient tylko raz się do niej zalogował. Potem, bez względu na to, w której pizzerii na terenie kraju się on znajdzie, sieć rozpozna go i połączy się z nim automatycznie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

To rzadkie rozwiązanie. W naszym kraju stosuje je niewiele podmiotów - zwykle restauracje należące do globalnych gigantów (Mcdonald, KFC, Subway). Gruby Benek to pierwsza rodzima sieć pizzerii, która wdrożyła tę technologię. Jest ona bardzo wygodna dla użytkowników, którzy nie muszą już przy każdej wizycie, bez względu na to, w którym lokalu na terenie kraju się znajdą, wyszukiwać jej ponownie i wpisywać hasła. 
 
Do współpracy zaproszono klientów, dla których rozpisano konkurs na hasło do sieci.

- Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, prawdę mówiąc nie spodziewaliśmy się takiego odzewu - mówi Mateusz Szewczyk, prezes zarządu sieci Gruby Benek - To potwierdziło nasze wcześniejsze obserwacje, które wskazywały na to, że klienci stają się co raz bardziej wymagający - oczekują już nie tylko dostępu do darmowego internetu, ale też maksymalnego ułatwienia w korzystaniu z sieci. Dlatego to rozwiązanie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem.

Nagrodzono blisko 50 osób z całej Polski. Otrzymały one pizze, a najbardziej kreatywni również gry na konsole. Zwycieżyło hasło "grubyinternet" p. Michała Płonki.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE