Strona główna Wiadomości sierpień 16 Nowy, designerski bar w Gdańsku
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy, designerski bar w Gdańsku

Horecanet.pl, 16 sierpnia 2017

Jak udało nam się ustalić, przy ulicy Słowackiego w Gdańsku ruszył nowy bar serwujący wiele rodzajów drinków. Noce i Dnie stawiają również mocno na ofertę muzyczną. Wnętrze zostało zaprojektowane przez Klaudię Kowalską, ze studia forDSGN. Lokal podzielony jest na strefę dzień oraz noc, o łącznej powierzchni 650 mkw., łącząc klasykę z nowoczesnością.

Bar Noce i Dnie otwarty

Autor: Noce i Dnie

Przestrzeń historycznego budynku z 1880 roku wypełnia niebanalny styl, który tworzą kolekcjonerskie meble, klimatyczne oświetlenie, imponujące cocktail bary na dwóch poziomach, o łącznej długości 25 metrów. Ściany zdobią, niezwykle zmysłowe i pełne ukrytych emocji, prace światowego formatu fotografa Szymona Brodziaka.

Specjalnością miejsca są craftowe cocktaile tworzone ze świeżych owoców. Barmani przygotowują na miejscu składniki tworząc oryginalne receptury. Tworzą indywidualne kompozycje alkoholi w myśl zasady: powiedz nam na co masz ochotę, a my to skomponujemy. Bazą cocktaili jest ponad 200 rodzajów alkoholi z całego świata.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: CZERWIEC-LIPIEC 2017

Ważnym elementem działalności lokalu jest scena muzyczno-taneczna w strefie noc, którą kształtuje dyrektor artystyczny Dj VIBE, zapewniając najwyższą jakość klubowej atmosfery. Tu  oprócz imprez klubowych, organizujemy prezentacje biznesowe oraz eventy branżowe.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Ekspert o coachingu w hotelarstwie

Marta Kustosz coach rozwoju zawodowego, prezes zarządu Meghil

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.