Strona główna Wiadomości sierpień 16 Nowy, designerski bar w Gdańsku
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy, designerski bar w Gdańsku

Horecanet.pl, 16 sierpnia 2017

Jak udało nam się ustalić, przy ulicy Słowackiego w Gdańsku ruszył nowy bar serwujący wiele rodzajów drinków. Noce i Dnie stawiają również mocno na ofertę muzyczną. Wnętrze zostało zaprojektowane przez Klaudię Kowalską, ze studia forDSGN. Lokal podzielony jest na strefę dzień oraz noc, o łącznej powierzchni 650 mkw., łącząc klasykę z nowoczesnością.

Bar Noce i Dnie otwarty

Autor: Noce i Dnie

Przestrzeń historycznego budynku z 1880 roku wypełnia niebanalny styl, który tworzą kolekcjonerskie meble, klimatyczne oświetlenie, imponujące cocktail bary na dwóch poziomach, o łącznej długości 25 metrów. Ściany zdobią, niezwykle zmysłowe i pełne ukrytych emocji, prace światowego formatu fotografa Szymona Brodziaka.

Specjalnością miejsca są craftowe cocktaile tworzone ze świeżych owoców. Barmani przygotowują na miejscu składniki tworząc oryginalne receptury. Tworzą indywidualne kompozycje alkoholi w myśl zasady: powiedz nam na co masz ochotę, a my to skomponujemy. Bazą cocktaili jest ponad 200 rodzajów alkoholi z całego świata.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: CZERWIEC-LIPIEC 2017

Ważnym elementem działalności lokalu jest scena muzyczno-taneczna w strefie noc, którą kształtuje dyrektor artystyczny Dj VIBE, zapewniając najwyższą jakość klubowej atmosfery. Tu  oprócz imprez klubowych, organizujemy prezentacje biznesowe oraz eventy branżowe.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE