Strona główna Wiadomości Nowy, luksusowy obiekt w Zakopanem
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy, luksusowy obiekt w Zakopanem

Horecanet.pl, 4 grudnia 2017

Na początku 2018 roku swoje podwoje otworzy zlokalizowana przy ul. Butorów 6 w Zakopanem Rezydencja Gubałówka, która będzie działała w ramach marki BW Premier Collection. Właścicielem obiektu jest spółka Optima Development, posiadająca m.in. hotel SixtySix w Warszawie.

Wkrótce otwarcie obiektu

Autor: Rezydencja Gubałówka

Rezydencja Gubałówka oferuje 64 pokoje i apartamenty, z których każdy posiada aneks kuchenny z lodówką oraz balkon. Wystrój i wyposażenie idealnie wpisuje się w klimat tatrzańskiego krajobrazu.

Górale wiedzą, jak dobrze zjeść: tutejsza kuchnia zachwyca całą gamą naturalnych polskich smaków, wzbogaconych aromatem świeżych ziół i wyrazistych przypraw. Restauracja serwuje dania oparte o tradycyjne smaki połączone z wyrafinowaną formą oraz szeroki wybór doskonałych win.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY

!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Na terenie obiektu znajduje się także przestrzeń konferencyjna, przygotowana na spotkania biznesowe, prezentacje i konferencje oraz strefa wellness składająca się z basen, jacuzzi oraz kompleksu saun.

Rezydencja położona jest na szczycie Gubałówki – rozciąga się stąd wspaniały widok na tatrzańską panoramę. Krupówki, wyciąg na Gubałówkę i liczne szlaki turystyczne są oddalone zaledwie o kilka minut, podobnie jak przystanki autobusów i skibusów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.