Strona główna Wiadomości 11 Nowy, nadmorski hotel na finiszu
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy, nadmorski hotel na finiszu

Horecanet.pl, 11 stycznia 2017

W dniu 29 stycznia swoich pierwszych gości przyjmie - położony w miejscu, w którym spotykają się dwie zatoki Morza Bałtyckiego: Pucka i Gdańska, w miejscowości Rewa, tuż przy plaży - trzygwiazdkowy Hotel Skipper.

Autor:

Hotel Skipper zaoferuje 56 pokoi, ze 150 miejscami noclegowymi. Wykonano je przy użyciu najnowszych materiałów hipoalergicznych. W ofercie znajdują się apartamenty, w tym taki dedykowany buisnesswomen.

Zaplecze gastronomiczne obejmie restaurację serwującą dnia oparte na najlepszych regionalnych i sezonowych produktach oraz kawiarnię. Zaplecze spa & wellness udostępni sześć gabinetów zabiegowych, a także saunę fińską, łaźnię parowo-błotną, saunę infrared, basen z wodą ozonowaną i jacuzzi.

ŚWIAT HOTELI - czasopismo hotelarzy
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
GRUDZIEŃ 2016

Do dyspozycji gości będą również klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny: ekrany wbudowane w sufit, rzutnik multimedialny, nagłośnienie i flipcharty.                       

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.