Strona główna Wiadomości 20 Nowy F&B Manager w Holiday Inn Józefów
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy F&B Manager w Holiday Inn Józefów

Horecanet.pl, 20 lutego 2018

Nowym kierownikiem działu gastronomii w podwarszawskim Holiday Inn Warszawa Józefów został Łukasz Bartnicki. Wraz ze swoim zespołem jest odpowiedzialny za funkcjonowanie restauracji LunaSol i baru Fornax, a także realizację konferencji, bankietów oraz imprez okolicznościowych w hotelu.
 

Autor:

Swoją przygodę z branżą hotelarską rozpoczął w roku 2005, wiedzę i doświadczenie zdobywał w wielu sieciach hotelowych w Europie, pracując między innymi dla hoteli: Hilton Paris La Defense (Hilton Hotels & Resorts, Paryż, Francja), Midland Hotel (Q-hotels, Manchester, Anglia), Crowne Plaza Manchester City Centre (IHG, Manchester, Anglia), Intercontinental Warszawa (IHG) oraz Bristol Luxury Collection Warszawa. Bartnicki jest absolwentem Wydziału Cybernetyki w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Prywatnie interesuje się sceną gamingową, muzyką filmową oraz kolekcjonerstwem.

Holiday Inn Warszawa Józefów to czterogwiazdkowy hotel biznesowo–wypoczynkowy przynależący do międzynarodowej sieci IHG. Hotel posiada największy w Polsce centralnej namiot sferyczny i Tesla Destination Charging Station. Położony w okolicy o niezwykłych walorach przyrodniczych (las, rzeka) zapewnia gościom liczne atrakcje artystyczne i sportowe, m.in.: park linowy, mini golf, basen, pole golfowe ze strzelnicą, korty tenisowe, spa, Grill House. Obiekt oferuje także 148 pokoi, restaurację, centrum konferencyjne oraz 11 ha terenu zielonego do organizacji imprez plenerowych.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

                                                                                                     

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE