Strona główna Wiadomości Nowy F&B Manager w balickim Hilton Garden Inn
REKLAMA

Zmiany personalne

Nowy F&B Manager w balickim Hilton Garden Inn

Horecanet.pl, 17 kwietnia 2018

Nowym kierownikiem działu gastronomii w przylotniskowym hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport został Michał Karczewski. Związany z obiektem od kilkunastu miesięcy, zastąpił na tym stanowisku Piotra Kocimskiego.

Autor: MK

Nadrzędnym celem kierownika działu gastronomii będzie budowanie profesjonalnego zespołu restauracji, pełnego pasji i ceniącego wartości marki Hilton Garden Inn oraz spółki Kraków Airport Hotel. To właśnie te wartości pozostają w doskonałej symbiozie z ambicją Michała Karczewskiego, który ceni sobie szerokie możliwości rozwoju, jakie stwarza mu praca w Kraków Airport Hotel – spółce zarządzającej obiektem.

Nowy Food and Beverage Manager hotelu, który znajduje się tuż obok krakowskiego portu lotniczego, od grudnia 2016 roku pracował w nim jako Assistant F&B Manager i był odpowiedzialny m.in. za zakupy, przygotowywanie wycen ofert handlowych, cateringów, imprez okolicznościowych. Po okresie asystowania przyszła pora na funkcję kierowniczą - jako F&B Manager odpowiedzialny będzie m.in. za zarządzanie budżetem, zarządzanie podległym zespołem czy negocjacje umów handlowych z najważniejszymi kontrahentami.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Michał Karczewski nazywa siebie „dzieckiem krakowskiej gastronomii” – od niemal dekady związany jest z branżą, w której pierwsze kroki stawiał jako barman w Hard Candy bezpośrednio współpracując z Wojciechem Urbańskim, późniejszego mistrza świata w stylu klasycznym barmańskim. Następnie Karczewski pracował w tętniącym życiem Baroque, potem przez dwa lata był szefem baru w Le Scandale na Kazimierzu. Wreszcie, postanowił odejść od barmaństwa i w Zakładce Rafała Targosza stworzył autorską kartę alkoholi, zaś w Ed Red Adama Chrząstowskiego tworzył unikalne koktajle kulinarne.

W międzyczasie nie zapominał o edukacji – zdobył  ukończył kurs II-ego stopnia Wine and Spirit Education Trust, brał też udział w licznych szkoleniach produktowych i został Brand Ambasadorem Grappa Marzadro, dla której to marki m.in. prowadził szkolenia i pomagał zaistnieć na polskim rynku. W wolnym czasie fascynuje się fotografią i rowerami – uwielbia poranną jazdę do pracy po krakowskim Lesie Wolskim.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.