Strona główna Wiadomości czerwiec Nowy dyrektor w Grand Hotel Boutique
REKLAMA

Tylko u nas!

Nowy dyrektor w Grand Hotel Boutique

Horecanet.pl, 9 czerwca 2017

Dotarła do nas informacja, że związany z branżą HoReCa od 25 lat, właściciel firmy doradczej Hotelarstwo.biz Jerzy Podeszewski objął stanowisko dyrektora generalnego Grand Hotel Boutique w Rzeszowie.

Autor: JP

Jerzy Podeszewski to absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Karierę rozpoczął w 1992 roku, jako jeden z menadżerów pierwszego hotelu sieci Radisson SAS w Polsce. Później związany był także m.in. z Holiday Inn Kraków, Intercontinental w Warszawie, Hotelem Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, andel’s w Krakowie, Grand Hotel Rzeszów. Od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc działalność szkoleniową i doradczą na rzecz różnych obiektów. Współpracuje z grupą specjalistów, wykorzystując wspólną wiedzę i doświadczenie przy realizacji nowych projektów.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: MAJ 2017

Grand Hotel Boutique usytuowany jest w samym centrum stolicy Podkarpacia, Rzeszowie, w bliskim sąsiedztwie rynku Starego Miasta.

Myślą przewodnią architektów i dekoratorów wnętrz Grand Hotel Boutique było hasło: Twój Drugi Dom. Dlatego właśnie oferowane tu pokoje zostały urządzone i wyposażone tak, jak współczesne luksusowe apartamenty mieszkalne, w których dominują miękkie wykładziny, żywe kwiaty, różnorodność barw i wyszukane oświetlenie. Zamysłem było stworzenie niepowtarzalnych wnętrz, które spełnią najwyższe oczekiwania i na długo pozostaną w pamięci gości. Magia hotelu to urok, który zachwyca smakiem i nowoczesnym designem.

Grand Hotel Boutique, jak nawiązuje sama nazwa, jest hotelem butikowym. Każdy z naszych 85 pokoi został indywidualnie przemyślany i zaaranżowany, tym samym w hotelu nie ma dwóch pokoi wyglądających jednakowo. Idealnym uzupełnieniem oferty jest strefa spa & wellness z dużym basenem.

SUPPLIER OF THE YEAR 2017
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
- kliknij po szczegóły-

W obiekcie znajduje się również Restauracja Patio, oferująca wyśmienite dania kuchni śródziemnomorskiej, jak również klimatyczna kawiarnia Stary Piernik serwująca najwyższej jakości kawę, desery i wypieki z cukierni hotelowej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.