Strona główna Wiadomości czerwiec Nowy dyrektor w Grand Hotel Boutique
REKLAMA

Tylko u nas!

Nowy dyrektor w Grand Hotel Boutique

Horecanet.pl, 9 czerwca 2017

Dotarła do nas informacja, że związany z branżą HoReCa od 25 lat, właściciel firmy doradczej Hotelarstwo.biz Jerzy Podeszewski objął stanowisko dyrektora generalnego Grand Hotel Boutique w Rzeszowie.

Autor: JP

Jerzy Podeszewski to absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Karierę rozpoczął w 1992 roku, jako jeden z menadżerów pierwszego hotelu sieci Radisson SAS w Polsce. Później związany był także m.in. z Holiday Inn Kraków, Intercontinental w Warszawie, Hotelem Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, andel’s w Krakowie, Grand Hotel Rzeszów. Od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc działalność szkoleniową i doradczą na rzecz różnych obiektów. Współpracuje z grupą specjalistów, wykorzystując wspólną wiedzę i doświadczenie przy realizacji nowych projektów.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: MAJ 2017

Grand Hotel Boutique usytuowany jest w samym centrum stolicy Podkarpacia, Rzeszowie, w bliskim sąsiedztwie rynku Starego Miasta.

Myślą przewodnią architektów i dekoratorów wnętrz Grand Hotel Boutique było hasło: Twój Drugi Dom. Dlatego właśnie oferowane tu pokoje zostały urządzone i wyposażone tak, jak współczesne luksusowe apartamenty mieszkalne, w których dominują miękkie wykładziny, żywe kwiaty, różnorodność barw i wyszukane oświetlenie. Zamysłem było stworzenie niepowtarzalnych wnętrz, które spełnią najwyższe oczekiwania i na długo pozostaną w pamięci gości. Magia hotelu to urok, który zachwyca smakiem i nowoczesnym designem.

Grand Hotel Boutique, jak nawiązuje sama nazwa, jest hotelem butikowym. Każdy z naszych 85 pokoi został indywidualnie przemyślany i zaaranżowany, tym samym w hotelu nie ma dwóch pokoi wyglądających jednakowo. Idealnym uzupełnieniem oferty jest strefa spa & wellness z dużym basenem.

SUPPLIER OF THE YEAR 2017
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
- kliknij po szczegóły-

W obiekcie znajduje się również Restauracja Patio, oferująca wyśmienite dania kuchni śródziemnomorskiej, jak również klimatyczna kawiarnia Stary Piernik serwująca najwyższej jakości kawę, desery i wypieki z cukierni hotelowej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE