Strona główna Wiadomości 9 Nowy dyrektor w Sun & Snow
REKLAMA

Zmiany personalne

Nowy dyrektor w Sun & Snow

Horecanet.pl, 9 stycznia 2018

Dotarliśmy do informacji, iż związany dotychczas z Grupą Uzdrowiska Polskie (m.in. Uzdrowisko Konstancin oraz Uzdrowisko Nałęczów) Michał Kolankiewicz objął od stycznia br. stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w spółce Sun & Snow – największej sieci Apartamentów w Polsce.

Michał Kolankiewicz w Sun & Snow

Autor: MK

Michał  Kolankiewicz jest absolwentem wydziału turystyki i rekreacji na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz podyplomowo wydziału zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Od 20 lat działa w branży hotelarskiej. Przez osiem lat związany był siecią hoteli i biur podróży Gromada – karierę rozpoczął w dziale konferencji i marketingu Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie, następnie jako kierownik Działu Marketingu w centrali firmy. Od sierpnia 2007 roku do maja 2016 roku koordynował działania związane z marketingiem i sprzedażą w centrali spółki Geovita – sieci 14 ośrodków i hoteli na terenie Polski. Ostatnie 20 miesięcy pracował jako kierownik Biura Marketingu na rzecz Uzdrowisk Polskich – Uzdrowiska Konstancin Zdrój oraz Uzdrowiska Nałęczów. Jego pasje to podróże po Polsce, marketing internetowy w hotelarstwie i turystyce, fotografia, historia Polski w 20-leciu między wojennym oraz II wojna światowa. W wolnym czasie lubi pływać, jeździć na rowerze, fotografować i poszerzać wiedzę o polskiej turystyce.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2017

Sun & Snow jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach, i należy do grupy spółek Sun & Snow. Firma jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Spółka Sun & Snow wprowadziła również na rynek deweloperski nową jakość pod marką Sun & Snow Resorts realizując apartamenty wypoczynkowe skierowanych zarówno do klientów indywidualnych jak i inwestorów. Unikalne połączenie możliwości wypoczywania w zakupionym apartamencie w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystycznych i dużych miastach w Polsce oraz dodatkowa możliwość zarabiania na jego wynajmie sprawia, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.  Pierwszy obiekt Sun & Snow Resorts powstał w Szklarskiej Porębie- to trzy budynki apartamentowe oraz apartohotel pod marką Radisson Blue. Jest to nowatorska koncepcja ośrodka typu vacation park. Drugi obiekt to Sun & Snow Resorts Lipki w Zakopanem, u podnóża Giewontu. W sumie pięć budynków apartamentowych wraz z aparthotelem, które wszystkie są już  oddane do użytkowania.  Obecnie spółka realizuje także inwestycje Sun & Snow Resorts Kołobrzeg, Sun & Snow Resorts Mazury w Karwica, Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska.  Do grupy Sun & Snow należą także spółki Sun & Snow Real Estate oraz Pobyty.pl i  Centruminwestycji.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE