Strona główna Wiadomości marzec Nowy hotel powstaje w Krakowie
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy hotel powstaje w Krakowie

Horecanet.pl, 7 marca 2018

75 pokoi, 150 miejsc noclegowych, cztery sale konferencyjno-bankietowe, restauracja mogąca pomieścić 120 osób - to wszystko znajdzie się w Garden Square Hotel - nowym obiekcie na mapie Krakowa. Otwarcie planowane jest jesienią br.

Kraków wzbogaci się o kolejny hotel

Autor: Garden Square Hotel

Czterogwiazdkowy Garden Square zaoferuje 75 bogato wyposażonych pokoi, zapewniając nocleg dla 150 osób. Dostępne będą zarówno pokoje typy single, double oraz de lux i apartamenty. Zaprojektowane są w lekkiej i przyjemnej kolorystyce. W każdym znajduje się telewizor, telefon, zestaw kawowy oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Hotel dysponuje również podziemnym oraz naziemnym parkingiem.

Dla gości chcących wypocząć i zrelaksować przygotowano strefę relaksu. Szukający aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z siłowni a osobom poszukującym ukojenia proponowany jest seans w saunie.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Na terenie hotelu znajduje się również nowoczesne centrum konferencyjne. Dysponuje czterema salami w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb. Można je w każdej chwili połączyć lub rozdzielić, w zależności od charakteru spotkania. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz szybkie łącze internetowe.

Garden Square Hotel zlokalizowaliśmy w dzielnicy Łagiewniki. Blisko stąd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz Centrum Jana Pawła II. W związku z tym obiekt będzie odpowiednią bazą dla grup pielgrzymkowych i turystycznych.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Komentarz

Komentarz dnia

Jak uniknąć nadmiernej rotacji pracowników?

Maciej Marks współwłaściciel Kafka oraz Jaś i Małgosia

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.