Strona główna Wiadomości marzec Nowy hotel powstaje w Krakowie
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy hotel powstaje w Krakowie

Horecanet.pl, 7 marca 2018

75 pokoi, 150 miejsc noclegowych, cztery sale konferencyjno-bankietowe, restauracja mogąca pomieścić 120 osób - to wszystko znajdzie się w Garden Square Hotel - nowym obiekcie na mapie Krakowa. Otwarcie planowane jest jesienią br.

Kraków wzbogaci się o kolejny hotel

Autor: Garden Square Hotel

Czterogwiazdkowy Garden Square zaoferuje 75 bogato wyposażonych pokoi, zapewniając nocleg dla 150 osób. Dostępne będą zarówno pokoje typy single, double oraz de lux i apartamenty. Zaprojektowane są w lekkiej i przyjemnej kolorystyce. W każdym znajduje się telewizor, telefon, zestaw kawowy oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Hotel dysponuje również podziemnym oraz naziemnym parkingiem.

Dla gości chcących wypocząć i zrelaksować przygotowano strefę relaksu. Szukający aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z siłowni a osobom poszukującym ukojenia proponowany jest seans w saunie.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Na terenie hotelu znajduje się również nowoczesne centrum konferencyjne. Dysponuje czterema salami w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb. Można je w każdej chwili połączyć lub rozdzielić, w zależności od charakteru spotkania. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz szybkie łącze internetowe.

Garden Square Hotel zlokalizowaliśmy w dzielnicy Łagiewniki. Blisko stąd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz Centrum Jana Pawła II. W związku z tym obiekt będzie odpowiednią bazą dla grup pielgrzymkowych i turystycznych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE