Strona główna Wiadomości marzec 8 Nowy hotel studencki w Poznaniu
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy hotel studencki w Poznaniu

Horecanet.pl, 8 marca 2018

Pracownia BNCH \ Banach Architekci, przy współpracy z 3XB Architekci, zrealizowała projekt hotelu studenckiego w Poznaniu, zlokalizowanego przy ul. Serafitek.

Nowy hotel studencki w Poznaniu

Autor: BNCH \ Banach Architekci

Projekt mieszkania, które w założeniu miało się mieścić na 18 mkw. wliczając w to łazienkę, salon, sypialnię, kuchnię, miejsce do nauki, pralnię, spiżarnię i garderobę wymagał przemyślanego systemu. Co więcej będąc projektem inwestycyjnym wymagał racjonalnego podejścia pod kątem nakładów finansowych.
 
- Powstały dwa warianty pokoi pod względem stylistycznym. Z własnych doświadczeń znam bowiem studentów którzy studiują, aby się uczyć oraz tych, którzy studiują. Dla pierwszych spokój i komfort we wnętrzu zapewnia drewniana kolorystyka posadzki oraz czerń trzonu łazienkowego. Nieco więcej wigoru odnaleźć możemy w pokoju w którym kanarkowe krzesła wybijają się na tle szarej, przypominającej beton posadzki – mówi Piotr Banach. - Ponadto, pokoje występują w dwóch wersjach wielkościowych - jednostki jednoosobowe oraz dwuosobowe. Docelowa liczba osób śpiących w danym pokoju może jednak sięgać aż cztery osób (pokój dwuosobowy), z uwagi na zaprojektowane przez nas meble. Spod sofy możliwe jest wysunięcie dodatkowego materaca, podnoszonego na stelażu. Można go potraktować jako dodatkowe łóżko jednoosobowe, lub ten sam materac można przystawić do głównego łóżka i za pomocą zamka błyskawicznego z nim spiąć, przez co otrzymujemy łóżko dwuosobowe – dodaje.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Zaprojektowany został system opierający się na prostych elementach meblowych zbudowanych w konstrukcji płytowo - skrzyniowej, wyposażonych w podstawowe okucia stolarskie. System zakłada, że każdy mebel może zostać schowany lub złożony, umożliwiając tym samym wykorzystanie całego dostępnego pomieszczenia do jednej potrzebnej w danym momencie funkcji.
 
Stół jadalniany i biurko, w których przechowywać możemy notatki, laptop czy naczynia, wplecione w regulowane półki tworzą główną instalację ścienną. Mimo unifikacji systemu ruchome półki dają swoim mieszkańcom możliwość na wprowadzenie dodatków nadających wnętrzu charakter jego właściciela. W korytarzu znalazło się miejsce na spójny segment zawierający kuchnię z lodówką, zlewem, płytą i pochłaniaczem. W kolejnych modułach umieszczono pralkę z koszami na brudną bieliznę, szafę na ubrania, schowek na miotły i odkurzacz, a także ławkę do ubierania butów. Spod łóżek wysunąć możemy podnoszoną ławę z miejscem na książki, pościel lub pufę, zapewniając dodatkowe miejsce do siedzenia, licznym jak to w akademiku gościom. Przyszli lokatorzy mieli ponadto możliwość wyboru, jako dodatkowego wyposażenia łóżka drugiego materaca, który po podniesieniu na stelażu i przystawieniu tworzy łóżko dla dwóch osób.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE