Strona główna Wiadomości Nowy hotel w Krakowie otwarty
REKLAMA

Kolejne pięć gwiazdek w mieście

Nowy hotel w Krakowie otwarty

Horecanet.pl, 12 września 2017

Na mapie noclegowej stolicy Małopolski pojawił się nowy obiekt. Swoich pierwszych gości przyjął pięciogwiazdkowy Unicus Palace. Zarządza nim Dobry Hotel.

Autor:

Hotel Unicus Palace znajduje się przy ulicy Floriańskiej, vis a vis Hotelu Unicus. Oferuje łącznie 60 pokoi o eleganckiej aranżacji wnętrz. Komfort pobytu zapewnia kompleksowe wyposażenie w: telewizor LCD z telewizją satelitarną, telefon, sejf, minibar oraz internet Wi-Fi. Do dyspozycji gości są również dwie nowoczesne i wyposażone w najwyższej klasy sprzęt sale konferencyjne, umożliwiające przeprowadzenie profesjonalnych spotkań biznesowych. Na terenie obiektu znajduje się także strefa relaksu, basen rekreacyjny, sauny (sucha i parowa), jacuzzi oraz gabinet masażu.

W menu restauracji hotelowej Trattoria Degusti dominuje kuchnia śródziemnomorska i włoska. Szefem jest Grzegorz Pawlik.


Pierwsi goście hotelu

NAJNOWSZE WYDANIE!
RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT 2017
- kliknij aby zapoznać się z pełną publikacją

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.