Strona główna Wiadomości sierpień 9 Nowy obiekt Arche na finiszu
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy obiekt Arche na finiszu

Horecanet.pl, 9 sierpnia 2017

Już 19 sierpnia nastąpi uroczyste otwarcie kompleksu konferencyjno-wypoczynkowego Folwark w Łochowie. Powstał przy działającym od prawie dziesięciu lat Pałacu Łochów. Oba obiekty należą do Grupy Arche.

Autor:

Nowy Folwark to zespół budynków hotelowych z zapleczem konferencyjnym o standardzie czterech gwiazdek, zlokalizowany przy ul. Myśliwskiej. W obiekcie znajdzie się 150 pokoi, restauracja oraz w pełni wyposażone centrum konferencyjne o powierzchni 1,5 tys. mkw. Z myślą o relaksie zaprojektowano kryty basen, kręgielnię oraz profesjonalne zaplecze spa & wellness. Rozległe tereny zielone wokół Folwarku, ze stawem i z dostępem do rzeki Liwiec, sprzyjać będą aktywnym formom wypoczynku.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LIPIEC 2017

Na ten rok Grupa Arche planuje jeszcze oddanie do użytku hotelu biznesowego w Lublinie, przy ul. Zamojskiej. Znajdzie się w nim 130 pokoi, sale konferencyjne, lokal gastronomiczny oraz powierzchnie usługowo-handlowe.

Spółka Arche rozpoczęła działalność deweloperską w 1991 roku. W swojej 25-letniej historii wybudowanych zostało ponad 5 tys. mieszkań i domów oraz siedem hoteli. Do Grupy należą: Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Łochów, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Sieniawa, Hotel Tobaco w Łodzi, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Hotel w Siedlcach, Hotel Arche Częstochowa, Apartamenty Hotelowe w Konstancinie-Jeziornie oraz Zamek Biskupi Janów Podlaski.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.