Strona główna Wiadomości sierpień 9 Nowy obiekt Arche na finiszu
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy obiekt Arche na finiszu

Horecanet.pl, 9 sierpnia 2017

Już 19 sierpnia nastąpi uroczyste otwarcie kompleksu konferencyjno-wypoczynkowego Folwark w Łochowie. Powstał przy działającym od prawie dziesięciu lat Pałacu Łochów. Oba obiekty należą do Grupy Arche.

Autor:

Nowy Folwark to zespół budynków hotelowych z zapleczem konferencyjnym o standardzie czterech gwiazdek, zlokalizowany przy ul. Myśliwskiej. W obiekcie znajdzie się 150 pokoi, restauracja oraz w pełni wyposażone centrum konferencyjne o powierzchni 1,5 tys. mkw. Z myślą o relaksie zaprojektowano kryty basen, kręgielnię oraz profesjonalne zaplecze spa & wellness. Rozległe tereny zielone wokół Folwarku, ze stawem i z dostępem do rzeki Liwiec, sprzyjać będą aktywnym formom wypoczynku.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LIPIEC 2017

Na ten rok Grupa Arche planuje jeszcze oddanie do użytku hotelu biznesowego w Lublinie, przy ul. Zamojskiej. Znajdzie się w nim 130 pokoi, sale konferencyjne, lokal gastronomiczny oraz powierzchnie usługowo-handlowe.

Spółka Arche rozpoczęła działalność deweloperską w 1991 roku. W swojej 25-letniej historii wybudowanych zostało ponad 5 tys. mieszkań i domów oraz siedem hoteli. Do Grupy należą: Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Łochów, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Sieniawa, Hotel Tobaco w Łodzi, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Hotel w Siedlcach, Hotel Arche Częstochowa, Apartamenty Hotelowe w Konstancinie-Jeziornie oraz Zamek Biskupi Janów Podlaski.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE