Strona główna Wiadomości Nowy obiekt w portfolio Sun & Snow
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy obiekt w portfolio Sun & Snow

Horecanet.pl, 18 stycznia 2018

Spółka  Sun & Snow rozpoczęła sprzedaż apartamentów wypoczynkowych w Białce Tatrzańskiej. Sun & Snow Resorts to jedyna tego typu inwestycja na mapie tej popularnej miejscowości. Ośrodek obejmie w sumie 10 budynków utrzymanych w stylistyce podhalańskich willi oraz aparthotel.

Autor: Sun & Snow

Na terenie inwestycji zaplanowanej z myślą o  całorocznym wypoczynku znajdzie się plac zabaw i sale zabaw dla dzieci w  różnym wieku, siłownia plenerowa, miejsce na ognisko i grilla, mini spa  z sauną i jacuzzi, kawiarnia, jadalnia oraz sale konferencyjne. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest już na lato tego roku.

Nowa inwestycja Sun & Snow powstaje w Białce Tatrzańskiej przy ulicy Grapa K/54. Docelowo zaoferuje miejsca wypoczynkowe w 10 budynkach apartamentowych. W każdym zaprojektowano między 8 a 13 apartamentów o metrażach od 17 do 52 mkw. Będą to lokale jedno-, dwu- lub trzypokojowe, które dadzą możliwość wypoczynku kilkuosobowym rodzinom. Dla wygody gości zaplanowano windy oraz narciarnie do przechowywania i suszenia nart. Każdy lokal będzie posiadał aneks kuchenny. Zaprojektowano również balkony, a goście lokali znajdujących się na parterze będą mogli cieszyć się ogródkami i tarasami.

Dopełnieniem inwestycji będzie budynek aparthotelowy z kilkudziesięcioma apartamentami, kawiarnią, jadalnią, mini spa, salami konferencyjnymi, narciarnią i pokojami zabaw dla dzieci w różnym wieku.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2017

Na terenie inwestycji zaprojektowano także naziemny parking, który zapewni miejsce dla wszystkich gości. Lokale oferowane są w stanie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz. Ceny zakupy metra kwadratowego lokalu zaczynają się od 9.450 zł netto, natomiast miejsce parkingowe zewnętrzne z prawem do wyłącznego korzystania oferowane jest w cenie od 15 tys. zł netto.

Nowa inwestycja Sun & Snow jest jedyną tego typu inwestycją realizowaną obecnie w Białce Tatrzańskiej. - Na lokalnym rynku nieruchomości w sprzedaży dostępne są tylko pojedyncze mieszkania z rynku wtórnego. Ponadto jest to wyjątkowy rynek, na którym naprawdę bardzo rzadko wydawane są pozwolenia na budowę – mówi Wojciech Konferowicz, dyrektor marketingu i sprzedaży inwestycji deweloperskich Sun & Snow odpowiedzialny za realizację projektu, i dodaje: Dlatego nasza inwestycja jest prawdziwą gratką dla potencjalnych nabywców i inwestorów.

Zaledwie 5 minut od ośrodka znajduje się stok Kotelnica. - Bezpośrednie sąsiedztwo przystanków bezpłatnych skibusów dowożących gości w sezonie zimowym pod sam stok sprawia, że z apartamentów można wychodzić już w pełnym stroju narciarskim, i po kilku minutach być na stoku bez konieczności korzystania z samochodu – mówi Wojciech Konferowicz. - W okolicy znajduje się 20 wyciągów orczykowych i krzesełkowych oraz 14 km tras narciarskich i biegowych - dodaje.

Tuż przy stoku Kotelnica mieści się jeden z największych parków wodnych na Podhalu – Terma Bania.  Przy szkole w Białce Tatrzańskiej zimą organizowane jest lodowisko. 11 km od inwestycji znaleźć można jeden z najciekawszych punktów widokowych na Tatry tzw. Głodówka, a w odległości 30 minut drogi samochodem po słowackiej stronie mieści się Bahledowa Dolina, park rozrywki ze ścieżką edukacyjno-turystyczną. Z kolei w zasięgu godziny jazdy samochodem mamy dostępne aż 4 parki krajobrazowe.

- W samej Białce zarówno w sezonie letnim jak i zimowym organizowane są liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe. Smakosze mogą cieszyć się ofertą wielu karczm i restauracji. Dzięki tak bogatej ofercie w Białce Tatrzańskiej naprawdę trudno się nudzić, stąd też nasze hasło reklamowe dla inwestycji brzmi: Góry atrakcji przez cały rok – podsumowuje Wojciech Konferowicz z Sun & Snow.

Fani sportów letnich również znajdą dla siebie wiele ciekawych zajęć w okolicy. Miejscowość otaczają wielokilometrowe urokliwe trasy rowerowe oraz blisko 60 km ścieżek przyrodniczych i turystycznych. Fani kajakarstwa mogą udać się na spływy Dunajcem lub rzeką Białką. Ze względu na ukształtowanie ternu okolica jest również bardzo przyjazna paralotniarzom.

Kilka lat temu w Białce Tatrzańskiej oddano do użytku baseny termalne Terma Bania o imponującej powierzchni lustra blisko 2,2 tys. mwk. Woda termalna parku wodnego ma temperaturę 80 stopni Celsjusza i pozyskiwana jest z głębokości 2,5 km. Z kolei miłośników natury i ekologii ucieszy fakt, iż dach kompleksu pokryty jest w całości naturalną roślinnością.

W Polsce nadal zdarza się, że miejscowości turystyczne borykają się z sezonowością w gastronomii, jednak zdecydowanie nie dotyczy to Białki Tatrzańskiej. To tu znajduje się otwarta przez cały rok kultowa restauracja Litworowy Staw, która w 2017 roku znalazła się wśród 100 najlepszych restauracji w Polsce oraz restauracja Schronisko Smaków uznanej restauratorki Magdy Gessler.

Sun & Snow kieruje ofertę zakupu zarówno do rodzin poszukujących własnego wypoczynkowego lokum, jak i inwestorów zainteresowanych usługą kompleksowego zarządzania wynajmem.

- Zajmujemy się budową, sprzedażą oraz wynajmem miejsc noclegowych w obiektach apartamentowych już od 10 lat – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu Sun & Snow. - W tym czasie zrealizowaliśmy 170 tys. rezerwacji i obsłużyliśmy 1,5 miliona gości. Zbudowaliśmy setki apartamentów w kilku inwestycjach, a oferta wynajmu wzrosła do ponad 1,4 tys. lokali. Nasza wiedza o rynku i doświadczenie pozwalają nam mieć pewność, że Białka Tatrzańska to miejscowość z ogromnym potencjałem turystycznym i gwarancją wysokiego obłożenia apartamentów wypoczynkowych przez cały rok – zapewnia Marcin Dumania.

Obecnie w sprzedaży oferowane są lokale w budynkach B, E oraz F. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji i przyjęcie pierwszych gości planowane jest już na lato 2018.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.