Strona główna Wiadomości Nowy obiekt w portfolio Sun & Snow
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy obiekt w portfolio Sun & Snow

Horecanet.pl, 18 stycznia 2018

Spółka  Sun & Snow rozpoczęła sprzedaż apartamentów wypoczynkowych w Białce Tatrzańskiej. Sun & Snow Resorts to jedyna tego typu inwestycja na mapie tej popularnej miejscowości. Ośrodek obejmie w sumie 10 budynków utrzymanych w stylistyce podhalańskich willi oraz aparthotel.

Autor: Sun & Snow

Na terenie inwestycji zaplanowanej z myślą o  całorocznym wypoczynku znajdzie się plac zabaw i sale zabaw dla dzieci w  różnym wieku, siłownia plenerowa, miejsce na ognisko i grilla, mini spa  z sauną i jacuzzi, kawiarnia, jadalnia oraz sale konferencyjne. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest już na lato tego roku.

Nowa inwestycja Sun & Snow powstaje w Białce Tatrzańskiej przy ulicy Grapa K/54. Docelowo zaoferuje miejsca wypoczynkowe w 10 budynkach apartamentowych. W każdym zaprojektowano między 8 a 13 apartamentów o metrażach od 17 do 52 mkw. Będą to lokale jedno-, dwu- lub trzypokojowe, które dadzą możliwość wypoczynku kilkuosobowym rodzinom. Dla wygody gości zaplanowano windy oraz narciarnie do przechowywania i suszenia nart. Każdy lokal będzie posiadał aneks kuchenny. Zaprojektowano również balkony, a goście lokali znajdujących się na parterze będą mogli cieszyć się ogródkami i tarasami.

Dopełnieniem inwestycji będzie budynek aparthotelowy z kilkudziesięcioma apartamentami, kawiarnią, jadalnią, mini spa, salami konferencyjnymi, narciarnią i pokojami zabaw dla dzieci w różnym wieku.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2017

Na terenie inwestycji zaprojektowano także naziemny parking, który zapewni miejsce dla wszystkich gości. Lokale oferowane są w stanie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz. Ceny zakupy metra kwadratowego lokalu zaczynają się od 9.450 zł netto, natomiast miejsce parkingowe zewnętrzne z prawem do wyłącznego korzystania oferowane jest w cenie od 15 tys. zł netto.

Nowa inwestycja Sun & Snow jest jedyną tego typu inwestycją realizowaną obecnie w Białce Tatrzańskiej. - Na lokalnym rynku nieruchomości w sprzedaży dostępne są tylko pojedyncze mieszkania z rynku wtórnego. Ponadto jest to wyjątkowy rynek, na którym naprawdę bardzo rzadko wydawane są pozwolenia na budowę – mówi Wojciech Konferowicz, dyrektor marketingu i sprzedaży inwestycji deweloperskich Sun & Snow odpowiedzialny za realizację projektu, i dodaje: Dlatego nasza inwestycja jest prawdziwą gratką dla potencjalnych nabywców i inwestorów.

Zaledwie 5 minut od ośrodka znajduje się stok Kotelnica. - Bezpośrednie sąsiedztwo przystanków bezpłatnych skibusów dowożących gości w sezonie zimowym pod sam stok sprawia, że z apartamentów można wychodzić już w pełnym stroju narciarskim, i po kilku minutach być na stoku bez konieczności korzystania z samochodu – mówi Wojciech Konferowicz. - W okolicy znajduje się 20 wyciągów orczykowych i krzesełkowych oraz 14 km tras narciarskich i biegowych - dodaje.

Tuż przy stoku Kotelnica mieści się jeden z największych parków wodnych na Podhalu – Terma Bania.  Przy szkole w Białce Tatrzańskiej zimą organizowane jest lodowisko. 11 km od inwestycji znaleźć można jeden z najciekawszych punktów widokowych na Tatry tzw. Głodówka, a w odległości 30 minut drogi samochodem po słowackiej stronie mieści się Bahledowa Dolina, park rozrywki ze ścieżką edukacyjno-turystyczną. Z kolei w zasięgu godziny jazdy samochodem mamy dostępne aż 4 parki krajobrazowe.

- W samej Białce zarówno w sezonie letnim jak i zimowym organizowane są liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe. Smakosze mogą cieszyć się ofertą wielu karczm i restauracji. Dzięki tak bogatej ofercie w Białce Tatrzańskiej naprawdę trudno się nudzić, stąd też nasze hasło reklamowe dla inwestycji brzmi: Góry atrakcji przez cały rok – podsumowuje Wojciech Konferowicz z Sun & Snow.

Fani sportów letnich również znajdą dla siebie wiele ciekawych zajęć w okolicy. Miejscowość otaczają wielokilometrowe urokliwe trasy rowerowe oraz blisko 60 km ścieżek przyrodniczych i turystycznych. Fani kajakarstwa mogą udać się na spływy Dunajcem lub rzeką Białką. Ze względu na ukształtowanie ternu okolica jest również bardzo przyjazna paralotniarzom.

Kilka lat temu w Białce Tatrzańskiej oddano do użytku baseny termalne Terma Bania o imponującej powierzchni lustra blisko 2,2 tys. mwk. Woda termalna parku wodnego ma temperaturę 80 stopni Celsjusza i pozyskiwana jest z głębokości 2,5 km. Z kolei miłośników natury i ekologii ucieszy fakt, iż dach kompleksu pokryty jest w całości naturalną roślinnością.

W Polsce nadal zdarza się, że miejscowości turystyczne borykają się z sezonowością w gastronomii, jednak zdecydowanie nie dotyczy to Białki Tatrzańskiej. To tu znajduje się otwarta przez cały rok kultowa restauracja Litworowy Staw, która w 2017 roku znalazła się wśród 100 najlepszych restauracji w Polsce oraz restauracja Schronisko Smaków uznanej restauratorki Magdy Gessler.

Sun & Snow kieruje ofertę zakupu zarówno do rodzin poszukujących własnego wypoczynkowego lokum, jak i inwestorów zainteresowanych usługą kompleksowego zarządzania wynajmem.

- Zajmujemy się budową, sprzedażą oraz wynajmem miejsc noclegowych w obiektach apartamentowych już od 10 lat – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu Sun & Snow. - W tym czasie zrealizowaliśmy 170 tys. rezerwacji i obsłużyliśmy 1,5 miliona gości. Zbudowaliśmy setki apartamentów w kilku inwestycjach, a oferta wynajmu wzrosła do ponad 1,4 tys. lokali. Nasza wiedza o rynku i doświadczenie pozwalają nam mieć pewność, że Białka Tatrzańska to miejscowość z ogromnym potencjałem turystycznym i gwarancją wysokiego obłożenia apartamentów wypoczynkowych przez cały rok – zapewnia Marcin Dumania.

Obecnie w sprzedaży oferowane są lokale w budynkach B, E oraz F. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji i przyjęcie pierwszych gości planowane jest już na lato 2018.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE