Strona główna Wiadomości 2014 styczeń 14 Nowy włoski lokal w Pabianicach
REKLAMA

10. pizzeria sieci Presto

Nowy włoski lokal w Pabianicach

Horecanet.pl, 14 stycznia 2014

Nowy lokal sieci pizzerii Presto ruszył w zeszłym tygodniu w Pabianicach. Placówka mieści się przy ulicy Bugaj 59 (wejście od Grota Roweckiego). Sieć ma w sumie dziesięć restauracji. Najwięcej, bo aż pięć znajduje się w Łodzi. Presto to sieć restauracji łączących w sobie elementy pizzerii i włoskiej trattorii. Wystrój lokali jest oryginalny, a jego ważnym elementem są opalane drewnem piece do pizzy.

To już dziesiąty lokal sieci

Autor: Presto

 
 

Pierwsza restauracja Presto powstała w 1998 roku. Była jednym z pierwszych miejsc, gdzie pizza przygotowywana była na oczach klientów i dojrzewała w żarze pieca opalanego drewnem. Rosnące grono klientów zachęciło nas do otwarcia kolejnych lokali na reprezentacyjnej ulicy Łodzi – Piotrkowskiej. Obecnie Presto działa w kilku miastach kraju, a co roku powstają kolejne restauracje.

Duże zainteresowanie ze strony osób, które same chciały poprowadzić restaurację Presto, skłoniło nas do stworzenia oferty franczyzowej. Dziś franczyzobiorcy z powodzeniem prowadzą lokale w kilku miastach Polski. Sieć cały czas poszukuje też osób zainteresowanych współpracą.

Restauracje Presto zarówno w wystroju, jak i technice przygotowania potraw nawiązują do prawdziwie włoskich tradycji. Pizza wypiekana jest tu w oryginalnym, włoskim piecu opalanym drewnem. Jednak Presto to nie tylko pizza, z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się oferowane w naszych lokalach tradycyjne dania kuchni włoskiej.

 

 

Dbałość o atrakcyjne i oryginalne menu, szczegóły wystroju i profesjonalna obsługa powodują, że klienci mogą poczuć się jak w prawdziwej włoskiej trattorii. Zachowanie umiarkowanych cen oferowanych produktów powoduje zaś, że oferta Presto dostępna jest dla szerokiego grona konsumentów.

Dzięki niezobowiązującemu klimatowi lokal chętnie odwiedzają zarówno studenci jak i biznesmeni. Każdy lokal wyposażony jest w krzesełka dla dzieci, tablice do malowania i podarunki dla najmłodszych. W pizzeriach położonych na osiedlach mieszkaniowych dodatkową atrakcją są specjalnie przygotowane kąciki z zabawkami.

 

 

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.