powiększ tekst
Strona główna Wiadomości 2014 styczeń 14 Nowy włoski lokal w Pabianicach

10. pizzeria sieci Presto

Nowy włoski lokal w Pabianicach

źródło: Horecanet.pl, 14.01.2014 (zaktualizowany 14.01.2014 09:35)

Nowy lokal sieci pizzerii Presto ruszył w zeszłym tygodniu w Pabianicach. Placówka mieści się przy ulicy Bugaj 59 (wejście od Grota Roweckiego). Sieć ma w sumie dziesięć restauracji. Najwięcej, bo aż pięć znajduje się w Łodzi. Presto to sieć restauracji łączących w sobie elementy pizzerii i włoskiej trattorii. Wystrój lokali jest oryginalny, a jego ważnym elementem są opalane drewnem piece do pizzy.

Nowy włoski lokal w Pabianicach
To już dziesiąty lokal sieciAutor: Presto
 
 

Pierwsza restauracja Presto powstała w 1998 roku. Była jednym z pierwszych miejsc, gdzie pizza przygotowywana była na oczach klientów i dojrzewała w żarze pieca opalanego drewnem. Rosnące grono klientów zachęciło nas do otwarcia kolejnych lokali na reprezentacyjnej ulicy Łodzi – Piotrkowskiej. Obecnie Presto działa w kilku miastach kraju, a co roku powstają kolejne restauracje.

Duże zainteresowanie ze strony osób, które same chciały poprowadzić restaurację Presto, skłoniło nas do stworzenia oferty franczyzowej. Dziś franczyzobiorcy z powodzeniem prowadzą lokale w kilku miastach Polski. Sieć cały czas poszukuje też osób zainteresowanych współpracą.

Restauracje Presto zarówno w wystroju, jak i technice przygotowania potraw nawiązują do prawdziwie włoskich tradycji. Pizza wypiekana jest tu w oryginalnym, włoskim piecu opalanym drewnem. Jednak Presto to nie tylko pizza, z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się oferowane w naszych lokalach tradycyjne dania kuchni włoskiej.

 

 

Dbałość o atrakcyjne i oryginalne menu, szczegóły wystroju i profesjonalna obsługa powodują, że klienci mogą poczuć się jak w prawdziwej włoskiej trattorii. Zachowanie umiarkowanych cen oferowanych produktów powoduje zaś, że oferta Presto dostępna jest dla szerokiego grona konsumentów.

Dzięki niezobowiązującemu klimatowi lokal chętnie odwiedzają zarówno studenci jak i biznesmeni. Każdy lokal wyposażony jest w krzesełka dla dzieci, tablice do malowania i podarunki dla najmłodszych. W pizzeriach położonych na osiedlach mieszkaniowych dodatkową atrakcją są specjalnie przygotowane kąciki z zabawkami.

 

 

 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Brak pomysłu na rynek paliw

Andrzej Sikora Prezes Instytut Studiów Energetycznych

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.