Strona główna Wiadomości 6 O szkoleniach i inwestycji w wiedzę na Forum Profit Hotel
REKLAMA

12 grudnia, Sheraton Warsaw Hotel

O szkoleniach i inwestycji w wiedzę na Forum Profit Hotel

Horecanet.pl, 6 grudnia 2017

Joanna Michalak i Boguś Michalak, współtwórcy MORE. Pracownia Szkoleń i Coachingu; trenerzy, coachowie opowiedzą o tym jak stworzyć sprawne i przyjazne zespoły oraz jak inwestować w rozwój pracowników. Najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy - XII Forum Profit Hotel 2017 odbędzie się już 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel.
 
 

MORE. Pracownia Szkoleń i Coachingu na XII Forum Profit Hotel 2017

Autor:

Joanna Michalak jest praktykiem biznesu, menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowej firmie handlowej Media Markt, akredytowanym coachem ICF ACC, certyfikowanym trenerem biznesu. Specjalizuje się w warsztatach i szkoleniach dla biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu projektuje szkolenia „szyte na miarę”. Prowadzi warsztaty, które pozwalają uczestnikom angażować swój potencjał przez doświadczanie zdobywanej wiedzy. Jako coach specjalizuje się w rozwoju osobistym i zawodowym klientów. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe wspierając uczestników w osiąganiu ich celów i realizacji zamierzeń. Wsparcie coachingowe w biznesie pozwala klientom na głębszą identyfikację z celami i strategią firmy, zwiększa kreatywność i innowacyjność, poszerza kompetencje i wiedzę z zarządzania przez coaching, pozwala menedżerowi, pracownikowi na osiąganie nadzwyczajnych rezultatów. Ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim oraz podyplomowe studia z Zarządzania Systemami Przemysłowymi „Mastere Specialise en Management des Grands Projets et Programmes” w Saint-Etienne (Francja). Posiada Akredytację Coacha w International Coach Federation na poziomie ACC. Jest licencjonowanym coachem procesu „LockLuck”. Jest wykładowcą w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu oraz Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie, członkiem zarządu w Klubie Kobiet Biznesu przy Północnej Izbie Gospodarczej, zrzeszającej największe firmy w regionie. Jej pasją jest jazda na rowerze. Jest praktykującym morsem, biega i uprawia jogę.

Boguś Michalak jest praktykiem zarządzania zasobami ludzkimi z kilkunastoletnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych korporacjach, a także w rozwijaniu własnej działalności oraz pracy na rzecz klientów. Przez wiele lat pracował w sektorze bankowości jako HR Business Partner. O kilku lat prowadzi w Szczecinie własną firmę, pozyskując i realizując projekty szkoleniowo-coachingowe, głównie w sektorze firm produkcyjnych i usługowych, w tym w hotelarstwie. Jest ambasadorem marki Noble Manhattan Coaching, najstarszej i największej szkoły coachingu w Europie. Projektuje i realizuje szkolenia dla menedżerów oraz pracowników obsługi klienta. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania sprzedażą, sprzedaży, efektywnej komunikacji zespołów, rozwoju kompetencji menedżerskich, budowania zespołów. Pomaga klientom czerpać satysfakcję z życia i wprowadzać pozytywne zmiany. Prowadzi procesy coachingowe dla przedsiębiorców w takich obszarach jak: rozwijanie umiejętności menedżerskich, komunikacja i budowanie dobrych relacji w zespole, przywództwo oparte na zaufaniu. Trenuje biegi oraz triathlon. Ukończył biegowy maraton w Szczecinie - trzykrotnie, gdyńskie zawody Ironman 70.3 (dwukrotnie) oraz narciarski Bieg Piastów na dystansie 50km. Prowadzi akcje „Cisnę na Sześć godzin” wspierającą debiutujących maratończyków w Maratonie Szczeciński. W listopadzie br. był uczestnikiem pływackich Mistrzostw Polski Masters w Gliwicach. Jest założycielem i koordynatorem cyklu spotkań dla pasjonatów coachingu „Coaching Szczecin”.
 

BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca m.in. czasopism ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE oraz portalu www.horecanet.pl serdecznie zaprasza wszystkich hotelarzy do udziału w najważniejszym spotkaniu przedstawicieli branży XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel Forum 2017. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu Profit Hotel Awards 2017, a także, po raz pierwszy, wyłonieni zostaną dostawcy roku w ramach Supplier of the Year 2017.

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie praktycznej wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● pozyskanie istotnych wskazówek dotyczących efektywnego zarządzania, marketingu oraz obszarów, w których można generować oszczędności
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Profit Hotel Awards 2017 oraz Supplier of the Year 2017
● obecność na najważniejszym w Polsce, renomowanym spotkaniu hotelarzy
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień
 

TEGOROCZNA EDYCJA
12 GRUDNIA SHERATON WARSAW HOTEL!


WWW.PROFITHOTEL.PL


!!! 20 LAT TRADYCJI I ZAUFANIA TYLKO U NAS!!!

Poziom merytoryczny, wartość, jakość, renoma wydarzenia oraz liczba potwierdzonych uczestników i kupców gwarantowana przez BROG Marketing - platformę mediów skutecznej komunikacji B2B – wydawcę czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem:
Karolina Stępniak
redaktor naczelna rynku hotelarskiego
redaktor wydawnicza BROG Marketing
tel.: 664-463-096, (22) 290-66-11
k.stepniak@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.