Strona główna Wiadomości czerwiec 20 Olandia korzysta z Social WiFi!
REKLAMA

Tylko u nas!

Olandia korzysta z Social WiFi!

Horecanet.pl, 20 czerwca 2016

Kraina Wypoczynku i konferencji Olandia, położona 70 km od Poznania, na skraju Puszczy Noteckiej łączy przeszłość z nowoczesnością na terenie pięknego, zrewitalizowanego folwarku z XVIII i udostępnia inteligentne Wi-Fi. Właściciele wykorzystują Social WiFi do promocji obiektów i budowania wartościowych relacji z gośćmi oraz informują o działaniach Fundacji Olandia.

Autor: Social WiFi

- Kraina Wypoczynku i konferencji Olandia to wyjątkowe miejsce, do którego goście przyjeżdżają z całymi rodzinami, organizują pikniki i biesiady, korzystają z obiektów sportowych. To również świetne miejsce na wesela albo imprezy firmowe. Właściciele obiektu informują swoich gości o dostępnych atrakcjach za pomocą Wi-Fi. Po zalogowaniu się przez gościa do sieci na ekranie jego smartfona lub komputera wyświetlają się informacje o spa, wypożyczalni sprzętu wodnego, degustacji win i wycieczkach z przewodnikiem. Dzięki temu wszyscy goście wiedzą, z jakich atrakcji mogą skorzystać – mówi Joanna Centkowska, Client Service Manager Social WiFi.

ŚWIAT HOTELI
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ 2016

- Dzięki Social WiFi możemy w prosty sposób przekazać informacje wszystkim naszym gościom. Kiedy tylko przyjadą do Olandii i chcą sprawdzić maila, po zalogowaniu do sieci otrzymują informacje na temat naszych atrakcji. Szczególnie ważne jest dla nas promowanie centrum spa. Zapraszamy gości również na degustacje win i do skorzystania z naszych obiektów sportowych. Bardzo ważną funkcjonalnością są dla nas opinie gwiazdkowe w Social WiFi – goście po opuszczeniu naszego obiektu otrzymują prośbę o ocenę zadowolenia z pobytu w skali od 1 do 5. Mogą też napisać swoją opinię, która trafia tylko do nas. Dzięki temu wiemy, co podoba się naszym Gościom i w którą stronę powinniśmy się rozwijać – mówi Damian Michałek, Manager ds. promocji i PR Krainy wypoczynku i konferencji Olandia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE