Strona główna Wiadomości czerwiec 20 Olandia korzysta z Social WiFi!
REKLAMA

Tylko u nas!

Olandia korzysta z Social WiFi!

Horecanet.pl, 20 czerwca 2016

Kraina Wypoczynku i konferencji Olandia, położona 70 km od Poznania, na skraju Puszczy Noteckiej łączy przeszłość z nowoczesnością na terenie pięknego, zrewitalizowanego folwarku z XVIII i udostępnia inteligentne Wi-Fi. Właściciele wykorzystują Social WiFi do promocji obiektów i budowania wartościowych relacji z gośćmi oraz informują o działaniach Fundacji Olandia.

Autor: Social WiFi

- Kraina Wypoczynku i konferencji Olandia to wyjątkowe miejsce, do którego goście przyjeżdżają z całymi rodzinami, organizują pikniki i biesiady, korzystają z obiektów sportowych. To również świetne miejsce na wesela albo imprezy firmowe. Właściciele obiektu informują swoich gości o dostępnych atrakcjach za pomocą Wi-Fi. Po zalogowaniu się przez gościa do sieci na ekranie jego smartfona lub komputera wyświetlają się informacje o spa, wypożyczalni sprzętu wodnego, degustacji win i wycieczkach z przewodnikiem. Dzięki temu wszyscy goście wiedzą, z jakich atrakcji mogą skorzystać – mówi Joanna Centkowska, Client Service Manager Social WiFi.

ŚWIAT HOTELI
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ 2016

- Dzięki Social WiFi możemy w prosty sposób przekazać informacje wszystkim naszym gościom. Kiedy tylko przyjadą do Olandii i chcą sprawdzić maila, po zalogowaniu do sieci otrzymują informacje na temat naszych atrakcji. Szczególnie ważne jest dla nas promowanie centrum spa. Zapraszamy gości również na degustacje win i do skorzystania z naszych obiektów sportowych. Bardzo ważną funkcjonalnością są dla nas opinie gwiazdkowe w Social WiFi – goście po opuszczeniu naszego obiektu otrzymują prośbę o ocenę zadowolenia z pobytu w skali od 1 do 5. Mogą też napisać swoją opinię, która trafia tylko do nas. Dzięki temu wiemy, co podoba się naszym Gościom i w którą stronę powinniśmy się rozwijać – mówi Damian Michałek, Manager ds. promocji i PR Krainy wypoczynku i konferencji Olandia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.