Strona główna Wiadomości Orbis wprowadza nową markę do Macedonii
REKLAMA

Grupa rozwija sieć

Orbis wprowadza nową markę do Macedonii

Horecanet.pl, 15 maja 2018

W dniu 10 maja br., w centrum Tetovo, w obecności najwyższych przedstawicieli urzędów państwowych, parlamentu i ambasadorów, otwarto pierwszy w Macedonii hotel Mercure. Położony jest w samym centrum miasta, z widokiem na pasmo górskie Sar.

Autor: GH Orbis

W nowoczesnym 13 piętrowym budynku znajduje się 101 komfortowych i przestronnych pokoi.
 
- Grupa Hotelowa Orbis, strategiczny partner AccorHotels i wyłączny licencjodawca wszystkich jego marek w regionie, jest wiodącym operatorem hotelowym w Europie Wschodniej, ze 127 hotelami w 12 krajach. Z satysfakcją odnotowujemy wprowadzenie naszej kolejnej międzynarodowej marki Mercure do Macedonii, we współpracy z Renova DOO, właścicielem i inwestorem hotelu. Potwierdza to naszą ambicję i skuteczność w rozwoju sieci hoteli w regionie, głównie poprzez partnerstwo z silnymi i wiarygodnymi lokalnymi partnerami - powiedział Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Oprócz szerokiego wyboru pokoi typu standard, superior, apartamentów deluxe i rodzinnych, hotel oferuje również sześć sal konferencyjnych z najnowszym sprzętem audiowizualnym oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Jednym z atutów hotelu jest restauracja Malabana, której kuchnia doskonale łączy najlepsze międzynarodowe i rodzime potrawy, korzystając wyłącznie z lokalnych produktów ekologicznych.

Biorąc pod uwagę ofertę i wspomniane usługi, Mercure Tetovo na rynku macedońskim prezentuje się jako idealne miejsce na nocleg, wypoczynek i organizację spotkań biznesowych.

- Z dużą satysfakcją otworzyliśmy dla naszych gości drzwi do Mercure Tetovo. Pokoje i wszystkie inne pomieszczenia zostały zaprojektowane dla komfortu gości, aby czuli się u nas jak w swoim domu. To jedna z największych inwestycji w Zachodniej Macedonii i będziemy działać na rzecz promocji turystyki do tej części naszego kraju – powiedział Shefki Idrizi, właściciel hotelu.

Mercure jest znaną i rozpoznawalną marką AccorHotels, wiodącej na świecie grupy hotelowej działającej na rynku turystyki i usług lifestylowych, oferującej gościom wyjątkowe doświadczenia w 4,300 hotelach w 100 krajach na całym świecie. Mercure jest jedyną marką hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej sieci z mocnym zaangażowaniem w oferowaną jakość i doświadczenia, które są zakorzenione w lokalnych społecznościach. Hotele Mercure są zarządzane przez entuzjastycznych hotelarzy i goszczą biznesmenów oraz turystów na całym świecie w ponad 750 obiektach w 58 krajach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.