Strona główna Wiadomości Organic Coffee o trendach w menu
REKLAMA

Tylko u nas!

Organic Coffee o trendach w menu

Horecanet.pl, 13 listopada 2017

Co roku marzymy o pięknej, polskiej złotej jesieni, na ogół jednak pogoda płata nam figle. Układając zatem menu sezonowe, raczej skupiamy się na tym, czego mogą potrzebować klienci, chowając się w zacisznej kawiarni przed zacinającym deszczem i przenikliwym wiatrem. A goście w taki czas przede wszystkim potrzebują… pięknych zapachów i rozgrzania.

Autor: Organic Coffee

Staramy się więc zadbać o to, by kawiarnie w jesiennym okresie wypełniały zapachy imbiru, cynamonu, czekolady i pomarańczy. W tym roku nasi goście mogą wybrać spośród dwóch pozycji kawowych: Pierniczkowe Latte lub Orange Mochaccino – bardzo ciekawie podane, zresztą. Syropy do obu kaw przygotowujemy na miejscu, w kawiarniach, z ekologicznych i naturalnych składników. Zwłaszcza to doceniają stali klienci, często bowiem udaje się przygotować taki syrop bez cukru, choć jest słodki.

Co kwartał bardzo skupiamy się nad ofertą napojów herbacianych, które cieszą się w naszych lokalach ogromną popularnością. Przygotowujemy je na bazie bardzo dobrej jakości, ekologicznych herbat lub ziół, często są to również po prostu napary np. z imbiru z miodem i cytryną. Komponując odpowiednie propozycje dbamy o to, by były dobrane tak, żeby oprócz smaku zachęcały zdrowotnymi właściwościami. Tegoroczny Czarny Bez na Odporność przygotowywany jest na bazie owoców czarnego bzu, który ma genialne właściwości – z pewnością warto pić go, kiedy za oknem jesienna plucha. Dodając do niego świeży imbir i miód tworzymy idealną kompozycję na chłodne dni. Z kolei Malinowa Pomarańcza to porządna dawka witaminy C o słodkim, malinowym smaku.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Jesień zachęca również do ciepłych śniadań. Dlatego wzbogaciliśmy śniadaniowe menu o pozycje takie jak: tosty (mięsne oraz wegetariańskie) z sałatką czy wegańskie gofry z owocami. Niepodzielnie jednak od dawna w śniadaniowej ofercie króluje kokosowa jaglanka z bakaliami i pieczonym jabłkiem. Zachęcam do spróbowania jesiennych nowości.

Autorem jest Ewelina Błaszczyk
współwłaścicielka sieci Organic Coffee

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE