Strona główna Wiadomości 5 Organic Coffee poszerza ofertę
REKLAMA

Sieć nie spoczywa na laurach

Organic Coffee poszerza ofertę

Horecanet.pl, 5 stycznia 2017

Z uwagi na częste pytania gości dotyczące możliwości zakupu poszczególnych produktów z oferty, sieć postanowiła stworzyć w dwóch lokalach mini sklepy.

Autor:

- Już w dwóch kawiarniach - Organic Coffee Miasteczko Wilanów i Organic Coffee Grochowska - możecie kupić to, czego używamy na co dzień, przygotowując wam wasze ulubione pyszności - począwszy od mlek roślinnych, poprzez kwiat lipy, olej kokosowy, przyprawy, syrop z agawy, mąki, a skończywszy na świeżym pieczywie - wszystko, oczywiście, ekologiczne! – podkreślają właściciele marki na portalu Facebook.

Organic Coffee & more to sieć kawiarni z żywnością i napojami ekologicznie certyfikowanymi. Lokale rozwijającej się sieci charakteryzują się również oryginalnym, ciepłym wystrojem wnętrza – dominują naturalne materiały: drewno, kamień, cegła. Ekologiczny koncept widoczny jest we wszystkich sferach działania kawiarni, począwszy od obowiązkowej segregacji śmieci, a skończywszy na używaniu jednorazowych kubeczków oraz opakowań wykonanych z biodegradowalnego tworzywa PLA. Aktualnie w ramach sieci działa sześć lokali – pięć w Warszawie i jedna w Krakowie.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Cały czas rozwijamy naszą ofertę

Paweł Odrzywołek dyrektor działu stacji paliw Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.