Strona główna Wiadomości 5 Organic Coffee poszerza ofertę
REKLAMA

Sieć nie spoczywa na laurach

Organic Coffee poszerza ofertę

Horecanet.pl, 5 stycznia 2017

Z uwagi na częste pytania gości dotyczące możliwości zakupu poszczególnych produktów z oferty, sieć postanowiła stworzyć w dwóch lokalach mini sklepy.

Autor:

- Już w dwóch kawiarniach - Organic Coffee Miasteczko Wilanów i Organic Coffee Grochowska - możecie kupić to, czego używamy na co dzień, przygotowując wam wasze ulubione pyszności - począwszy od mlek roślinnych, poprzez kwiat lipy, olej kokosowy, przyprawy, syrop z agawy, mąki, a skończywszy na świeżym pieczywie - wszystko, oczywiście, ekologiczne! – podkreślają właściciele marki na portalu Facebook.

Organic Coffee & more to sieć kawiarni z żywnością i napojami ekologicznie certyfikowanymi. Lokale rozwijającej się sieci charakteryzują się również oryginalnym, ciepłym wystrojem wnętrza – dominują naturalne materiały: drewno, kamień, cegła. Ekologiczny koncept widoczny jest we wszystkich sferach działania kawiarni, począwszy od obowiązkowej segregacji śmieci, a skończywszy na używaniu jednorazowych kubeczków oraz opakowań wykonanych z biodegradowalnego tworzywa PLA. Aktualnie w ramach sieci działa sześć lokali – pięć w Warszawie i jedna w Krakowie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.