Strona główna Wiadomości 11 Otwarcie nowej Hali Gwardii
REKLAMA

Ruszył ciekawy obiekt gastronomiczny

Otwarcie nowej Hali Gwardii

Horecanet.pl, 11 października 2017

Na mapę stolicy powróciło kolejne historyczne miejsce zakupów i towarzyskich spotkań. Otwarta na nowo w dniach 29 września – 1 października br. Hala Gwardii to połączenie tradycyjnego targu z lokalami gastronomicznymi oraz specjalistycznymi sklepami. Partnerem i producentem otwarcia była agencja Brave.

Autor:

Agencja odpowiedzialna była za stworzenie scenariusza otwarcia oraz koordynację działań podczas wydarzenia. Była również konsultantem działań Hali Gwardii zarówno od strony technicznej, jak i komunikacyjnej podczas współpracy z innymi partnerami.

- Do projektu zaangażowaliśmy się zaledwie trzy tygodnie przed oficjalnym otwarciem Hali, dlatego też naszym priorytetem było przeprowadzenie szybkiego i efektywnego procesu produkcyjnego. Zebranie licznych pomysłów osób zaangażowanych w otwarcie było sporym wyzwaniem, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu zespołu wypracowaliśmy spójną koncepcję – mówi Tomasz Dworak, dyrektor zarządzający.

– Możliwość otwarcia miejsca o sportowym duchu i tak ciekawej historii dodatkowo nas motywowała – dodaje Dworak.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: WRZESIEŃ

Trzydniowe otwarcie zgromadziło wielu gości, którzy mieli okazję skorzystać z szeregu przygotowanych dla nich atrakcji. Warsztaty i pokazy kulinarne, wystawy fotografii, pokazy sportowe i występy artystyczne idealnie wpisały się w klimat nowej Hali Gwardii łącząc pasjonatów dobrego jedzenia i kultury.

Dodatkowo w poniedziałek 2 października br. agencja razem z Halą Gwardii zaprosili na prezentację nowej lokalizacji przedstawicieli branży eventowej. W czasie spotkania goście zapoznali się z bogatymi możliwościami aranżacyjnymi wnętrza Hali. Wieczór uświetnił jubileuszowy spektakl kabaretu Pożar w Burdelu.

– Cieszę się, że przy okazji otwarcia udało się zorganizować również spotkanie naszej branży, które było okazją nie tylko do zapoznania się z obiektem, ale również do integracji naszego środowiska – mówi Tomasz Dworak.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE