Strona główna Wiadomości 11 Otwarcie nowej Hali Gwardii
REKLAMA

Ruszył ciekawy obiekt gastronomiczny

Otwarcie nowej Hali Gwardii

Horecanet.pl, 11 października 2017

Na mapę stolicy powróciło kolejne historyczne miejsce zakupów i towarzyskich spotkań. Otwarta na nowo w dniach 29 września – 1 października br. Hala Gwardii to połączenie tradycyjnego targu z lokalami gastronomicznymi oraz specjalistycznymi sklepami. Partnerem i producentem otwarcia była agencja Brave.

Autor:

Agencja odpowiedzialna była za stworzenie scenariusza otwarcia oraz koordynację działań podczas wydarzenia. Była również konsultantem działań Hali Gwardii zarówno od strony technicznej, jak i komunikacyjnej podczas współpracy z innymi partnerami.

- Do projektu zaangażowaliśmy się zaledwie trzy tygodnie przed oficjalnym otwarciem Hali, dlatego też naszym priorytetem było przeprowadzenie szybkiego i efektywnego procesu produkcyjnego. Zebranie licznych pomysłów osób zaangażowanych w otwarcie było sporym wyzwaniem, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu zespołu wypracowaliśmy spójną koncepcję – mówi Tomasz Dworak, dyrektor zarządzający.

– Możliwość otwarcia miejsca o sportowym duchu i tak ciekawej historii dodatkowo nas motywowała – dodaje Dworak.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: WRZESIEŃ

Trzydniowe otwarcie zgromadziło wielu gości, którzy mieli okazję skorzystać z szeregu przygotowanych dla nich atrakcji. Warsztaty i pokazy kulinarne, wystawy fotografii, pokazy sportowe i występy artystyczne idealnie wpisały się w klimat nowej Hali Gwardii łącząc pasjonatów dobrego jedzenia i kultury.

Dodatkowo w poniedziałek 2 października br. agencja razem z Halą Gwardii zaprosili na prezentację nowej lokalizacji przedstawicieli branży eventowej. W czasie spotkania goście zapoznali się z bogatymi możliwościami aranżacyjnymi wnętrza Hali. Wieczór uświetnił jubileuszowy spektakl kabaretu Pożar w Burdelu.

– Cieszę się, że przy okazji otwarcia udało się zorganizować również spotkanie naszej branży, które było okazją nie tylko do zapoznania się z obiektem, ale również do integracji naszego środowiska – mówi Tomasz Dworak.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.