Strona główna Wiadomości 2012 kwiecień 10 PFR: 20 proc. wzrost sprzedaży
REKLAMA

Wkrótce otwarcie pierwszego punktu Me like sushi

PFR: 20 proc. wzrost sprzedaży

Horecanet.pl, 10 kwietnia 2012

Premium Food Restaurants, spółka prowadząca restauracje pod szyldem 77sushi szacuje, iż zanotowała w pierwszym kwartale br. blisko 20-proc. wzrost sprzedaży. Przychody w pierwszych trzech miesiącach br. wyniosły 3,84 mln zł wobec 3,22 mln zł uzyskanych w analogicznym okresie ub.r.
 

Zarząd Premium Food Restaurants S.A. podał, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży grupy kapitałowej PFR za cały rok 2011 r. wyniosły 13,5 mln zł i 1,08 mln zł zysku netto.

Zarząd spółki deklaruje, że chce do końca roku utrzymać kilkunastoprocentową dynamikę wzrostu sprzedaży. W grę wchodzi otworcie w tym roku kilka nowych restauracji 77sushi oraz debiut konceptu  Me Like Sushi w formie wysp sprzedających gotowe i świeże sushi w pudełkach. Pierwszy testowy punkt ma zostać otwarty  w jednym z centrów biurowych w Warszawie.

- Do placówek z nowym konceptem codziennie będzie dowożone świeże sushi z innych punktów produkcyjnych. Chcemy przekonać konsumentów do jedzenia "z pudełka", gwarantując najlepszą jakość w atrakcyjnej cenie. Wiemy, w jakim kierunku zmierzamy. Konsumenci są coraz bardziej wymagający, dlatego przykładamy dużą wagę do jakości produktu i obsługi - poinformowała w rozmowie z portalem Horecanet.pl Aleksandra Gawrylak, prezes Premium Food Restaurants. Przy każdej wyspie znajdą się miejsca do siedzenia. Klient będzie mógł kupić sushi na wynos lub zjeść na miejscu.

Premium Food Restaurants to grupa kapitałowa zarządzająca 12 restauracjami pod marką 77 Sushi w największych i średnich miastach Polski (Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Sopot, Gdańsk, Koszalin). Od 2088 r. spółka jest notowana na alternatywnym rynku New Connect. Głównym akcjonariuszem spółki jest Marek Tymiński, prezes zarządu i główny akcjonariusz City Interactive, spółki notowanej na GPW.

Restauracje 77 sushi są odwiedzane rocznie przez ponad 40 tys. klientów. W ofercie lokali znajduje się klasyczne sushi jak i dania fusion.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE