Strona główna Partnerzy Chopin Airport Development

Chopin Airport Development

Chopin Airport Development jest spółką powołaną przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) z misją realizacji inwestycji zlokalizowanych w sąsiedztwie portów lotniczych.

CAD jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów i inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca światowych sieci hotelowych Marriott, Hilton i Best Western, Spółka aktualnie zarządza czterema hotelami zlokalizowanymi w Warszawie, Gdańsku i na Półwyspie Helskim. Dwa hotele w Warszawie i Katowicach są w fazie budowy.

W portfelu Chopin Airport Development znajdują się wielokrotnie nagradzany za jakość usług hotel Courtyard by Marriott sąsiadujący z warszawskim Lotniskiem Chopina, dwa hotele Hampton by Hilton w Warszawie i Gdańsku a także znajdujący się na półwyspie Helskim, wypoczynkowo – konferencyjny Hotel Best Western Jurata.

W grudniu 2014 roku został podpisany List Intencyjny z Górnośląskim Towarzystwem Lotniczym, dotyczący dzierżawy działki pod budowę hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie terminalu Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice. Nowy obiekt udostępniony zostanie pod należącą do sieci Marriott marką Moxy a do dyspozycji gości oddane zostanie 100 pokoi rozmieszczonych na 6 kondygnacjach.
Trwają także prace nad sąsiadującym z Lotniskiem Chopina pięciogwiazdkowym hotelem pod nową na polskim rynku, należącą do sieci Marriott, marką Renaissance. Nowy hotel będzie dysponował 225 pokojami hotelowymi oraz blisko 800 metrami kwadratowymi sal konferencyjnych.

Wiadomości powiązane z Chopin Airport Development

Wiemy jak będzie wyglądał Renaissance

24 listopada 2016
Marriott Hotels zaakceptował pokoje wzorcowe hotelu Renaissance Warsaw Airport – to ...

Milowy krok w realizacji Moxy

17 listopada 2016
Jesteśmy coraz bliżej pierwszego hotelu marki na Śląsku. Projekt Chopin Airport Development ...

Gheorghe Cristescu tradycyjnie na XI Forum Profit Hotel 2016

31 października 2016
Prezes zarządu Chopin Airport Development Gheorghe Marian Cristescu weźmie udział w panelu ...

Chopin Airport Development poszukuje profesjonalistów

12 października 2016
Największy operator hoteli przy lotniskach w Polsce spółka Chopin Airport Development poszukuje ...
więcej wiadomości o Chopin Airport Development...

www.chopinad.pl +48 22 650 08 72 Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.