Strona główna Partnerzy Chopin Airport Development

Chopin Airport Development

Chopin Airport Development jest spółką powołaną przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) z misją realizacji inwestycji zlokalizowanych w sąsiedztwie portów lotniczych.

CAD jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów i inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca światowych sieci hotelowych Marriott, Hilton i Best Western, Spółka aktualnie zarządza czterema hotelami zlokalizowanymi w Warszawie, Gdańsku i na Półwyspie Helskim. Dwa hotele w Warszawie i Katowicach są w fazie budowy.

W portfelu Chopin Airport Development znajdują się wielokrotnie nagradzany za jakość usług hotel Courtyard by Marriott sąsiadujący z warszawskim Lotniskiem Chopina, dwa hotele Hampton by Hilton w Warszawie i Gdańsku a także znajdujący się na półwyspie Helskim, wypoczynkowo – konferencyjny Hotel Best Western Jurata.

W grudniu 2014 roku został podpisany List Intencyjny z Górnośląskim Towarzystwem Lotniczym, dotyczący dzierżawy działki pod budowę hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie terminalu Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice. Nowy obiekt udostępniony zostanie pod należącą do sieci Marriott marką Moxy a do dyspozycji gości oddane zostanie 100 pokoi rozmieszczonych na 6 kondygnacjach.
Trwają także prace nad sąsiadującym z Lotniskiem Chopina pięciogwiazdkowym hotelem pod nową na polskim rynku, należącą do sieci Marriott, marką Renaissance. Nowy hotel będzie dysponował 225 pokojami hotelowymi oraz blisko 800 metrami kwadratowymi sal konferencyjnych.

Wiadomości powiązane z Chopin Airport Development

Szef kuchni hotelu Renaissance wybrany

18 kwietnia 2017
Dowodzenie w kuchni powstającego naprzeciwko Lotniska Chopina w Warszawie pięciogwiazdkowego ...

Mariusz Ładny najlepszym RM w Marriott

11 kwietnia 2017
Zastępca dyrektora hotelu Courtyard by Marriott, należącego do Chopin Airport Development ...

Wiemy jak będzie wyglądał Renaissance

24 listopada 2016
Marriott Hotels zaakceptował pokoje wzorcowe hotelu Renaissance Warsaw Airport – to ...

Milowy krok w realizacji Moxy

17 listopada 2016
Jesteśmy coraz bliżej pierwszego hotelu marki na Śląsku. Projekt Chopin Airport Development ...
więcej wiadomości o Chopin Airport Development...

www.chopinad.pl +48 22 650 08 72 Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.