Dzinga

To my – Dzinga. Najbardziej lubimy obserwować, jak Twoja działalność rozwija się z naszą pomocą.

Pokonujemy bariery komunikacyjne, wynikłe z powodu wykorzystywania przestarzałego i skomplikowanego sprzętu. Dzinga oferuje wysokiej jakości i dostępne dla każdego rozwiązania, oparte na chmurze i przeznaczone do komunikacji w biznesie. Dzięki nam ludzie pracują tak, jak chcą i tam, gdzie im się podoba. W świecie bezprzewodowych technologii i zaawansowanych rozwiązań mobile są oni w stanie odczuć pełną wolność.

Co oferujemy?

Przedsiębiorstwo Dzinga współpracuje z sektorem małych i średnich firm w obszarze telefonii IP. Swoim klientom oferujemy następujące produkty:


Dlaczego Dzinga?

Swoim klientom oferujemy najszybsze i najbardziej bezpieczne rozwiązania w Europie oparte na chmurze. Poziom obsługi i znajomości potrzeb naszych klientów jest tak wysoki, że niejednokrotnie otrzymywaliśmy od nich pełne miłego zaskoczenia i szczere opinie.

Nasze usługi opierają się na mocnej bazie technologicznej, co pozwala nam zapewniać ich najwyższą jakość.

 

 

Wiadomości powiązane z Dzinga

Skuteczna komunikacja z gościem

2 stycznia 2018
Obecnie umiejętne zarządzanie połączeniami jest bardziej niż kiedykolwiek wcześniej kluczem ...

Zdobyć kolejną gwiazdkę w obsłudze

28 listopada 2017
Dla zdecydowanej większości gości niezmiennie najważniejsza jest cena, jakość usług oraz lokalizacja. ...

Co to jest Dzinga App i kto może z niej skorzystać?

23 listopada 2017
Aplikacja Dzinga jest przeznaczona dla użytkowników, którzy korzystają z usług platformy ...

Czy da się zdobyć gościa w ok. 21 sekund?

27 września 2017
Istnieje co najmniej kilka sposobów, aby w branży hotelarskiej znaleźć się przed konkurencją. ...
więcej wiadomości o Dzinga...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE