Strona główna » Partnerzy » Express

Express

Wynajmuj auta ekspresowo i ciesz się 100% mobilnością.
Najbardziej elastyczny wynajem od jednego dnia do kilku lat.

Jesteśmy liderem rynku wynajmu samochodów w Polsce, z własną flotą ponad 10 000 pojazdów. Oferujemy szeroką gamę klas i rodzajów pojazdów w pełnym spektrum czasowym - od dziennego „rent a car”, poprzez wynajem średnioterminowy, aż po kontrakty kilkuletnie i obsługę flotową pojazdów. Od ponad 20 lat Express zapewnia 100% mobilność klientom biznesowym i indywidualnym. Oferta Expressu stanowi opłacalną i bezpieczną alternatywę dla leasingu czy zakupu samochodu. Umożliwiamy skorzystanie z każdego rodzaju wynajmu samochodów w jednym miejscu - od jednodniowego wypożyczenia samochodów do wieloletniej opieki nad całą flotą firmy, całodobową opiekę techniczną, odbiór samochodu w dowolnie wybranym miejscu w Polsce, możliwość rezerwacji samochodu 24 h 7 dni w tygodniu, stałe i przewidywalne koszty utrzymania floty, preferencyjną cenę usługi obliczaną na podstawie z góry ustalonych parametrów oraz opiekę dedykowanego doradcy.

Jesteśmy częścią Holdingu 1, polskiej grupy kapitałowej prowadzącej działalność w 3 sektorach: dealerskim, deweloperskim, wynajmu samochodów i zarządzania flotami. Działamy na terenie całej Polski, a nasze oddziały znajdują się w: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Firma Express przygotowała i wdrożyła usługę Traficar - pierwszy w Polsce system wypożyczania samochodów na minuty typu carsharing w modelu otwartym. Rezerwacja odbywa się w aplikacji na smartfonie, samochód otwiera się po zeskanowaniu kodu QR umieszczonego na samochodzie, kluczyki są w schowku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu podróży. Więcej informacji na stronie: www.traficar.pl

Wynajem krótkoterminowy „rent a car”

Oferujemy wynajem samochodów w 12 klasach od 1 dnia do 30 dni. W wynajmie krótkoterminowym udostępniamy samochody maksymalnie 3-letnie. Nasze samochody są regularnie serwisowane i przygotowane do warunków sezonowych. Wynajem w Expressie nie ma limitów kilometrów, nie ma konieczności dopłat. W razie problemów oferujemy natychmiastową pomoc. Nasza infolinia działa 24h na dobę, przez cały rok. Nasze oddziały i miejsca podstawień znajdują się w 43 miastach Polski, w tym na głównych lotniskach. Dostarczamy samochody również do dowolnie wybranych miejsc. Posiadamy w ofercie usługi dodatkowe: nawigację GPS, bagażniki dachowe, foteliki dla dzieci i wiele innych. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z opcji zniesienia udziału w szkodzie. Rezerwacji można dokonać poprzez stronę www.express.pl

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych

Wypożyczalnia Express oferuje wynajem każdego typu pojazdu i obsługę nawet najbardziej wymagającego klienta. Dostępne są nie tylko auta o DMC do 3,5T. W ofercie w trybie ciągłym znajduje się szereg pojazdów dostawczych 2, 3 i 7 miejscowych z różnymi typami zabudów (skrzynia, plandeka, chłodnia, wywrotka, kontener). Wynajmowane samochody można uzupełniać o dodatkowe wyposażenie (siłowniki hydrauliczne, windy, zawieszenie pneumatyczne, ogrzewanie postojowe itd.). Auta posiadają również najnowsze rozwiązania teleinformatyczne w celu kontroli stanu pojazdów i ich eksploatacji. Każdy pojazd jest wyposażamy w monitoring GPS, co pomaga w zarządzaniu parkiem i jednocześnie umożliwia Najemcy monitorowanie sposobu użytkowania pojazdu. Pojazdy specjalistyczne z zabudową chłodniczą mają dodatkowo monitoring warunków panujących w przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu najemca ma wgląd w dane na temat warunków w jakich przewożone są towary. Obok funkcji kontrolnych monitoring GPS umożliwia klientom analizę profili jazdy kierowców i co za tym idzie poprawę ekonomiki jazdy. Samochody z powodzeniem posłużą do przewozu żywności, leków (posiadają aktualną decyzję Sanepidu), materiałów budowlanych (odpowiednia ładowność) oraz sprawdzą się na długich dystansach (samochody z kabiną sypialną).

Jeśli poszukujesz auta dla swojej firmy, zgłoś się do naszego Doradcy poprzez formularz internetowy https://www.express.pl/wynajem-dlugoterminowy/formularz-zapytania lub zadzwoń na infolinię +48 123 000 300

Wiadomości powiązane z Express

Zalety wynajmu jako sposobu finansowania floty

24 maja 2018
Omawiając formy finansowania pojazdów użytkowych należy wspomnieć o coraz bardziej docenianej ...

Express rozszerza ofertę o pojazdy ciężarowe

16 stycznia 2018
Firma Express, lider na polskim rynku wynajmu samochodów, wprowadza do swojej oferty nowy ...

Potrzebujesz auta do zadań specjalnych?

3 stycznia 2018
Musisz przetransportować towar, przewieść wyposażenie do nowego lokalu lub artykuły spożywcze? ...

Firma Express Partnerem portalu Horecanet.pl

6 listopada 2017
Lider rynku wynajmu samochodów w Polsce, z własną flotą ponad 10 tys. pojazdów firma Express ...
https://www.express.pl/ +48 123 000 300 Rzemieślnicza 26
30-403 Kraków, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE