Strona główna » Partnerzy » Fenix Group

Fenix Group

Fenix Group istnieje od 2005 roku. Grupę tworzą głównie inwestorzy indywidualni. Wszystkich łączy pasja do historycznych obiektów. Wnikliwie selekcjonujemy budynki, które mimo lat zapomnienia i zaniedbania, dzięki starannym pracom rewitalizacyjnym, przeprowadzanym przy współpracy doświadczonych architektów i wykonawców z powrotem stają się wizytówkami miasta.

Nasze kamienice wyróżnia prestiżowa lokalizacja w sercu miasta oraz wysoka wartość historyczna i estetyczna. Nasi Klienci doceniają wygodę mieszkania lub prowadzenia biznesu w funkcjonalnych miejscach, projektowanych według zupełnie innych standardów niż dzisiejsze. Trudno choćby o znalezienie dwóch identycznych lokali, a obecnych użytkowników zachwyca ich niepowtarzalność - od układu pomieszczeń, po wyjątkowe wykończenie.
 
Rewitalizacja to znacznie więcej niż tylko dosłowne przywrócenie funkcjonalności wiekowego budynku. Stawianie na renowację klasycznych kamienic świadczy o nowoczesnym pojmowaniu funkcji śródmieścia jako wizytówki miasta, miejsca przyjaznego dla biznesu, z różnorodną ofertą kulturalną i rozrywkową, ale także tętniącej życiem dzielnicy mieszkaniowej, przyciągającej osoby aktywne zawodowo, ceniące uroki życia w centrum. Efekt przerasta oczekiwania: razem z budynkiem odżywa cała okolica, bo odnowiony dom to nie tylko mieszkania, ale również handel, usługi, gastronomia.

Wiadomości powiązane z Fenix Group

Fenix Group Partnerem Horecanet.pl

7 maja 2018
Firma, którą tworzy grupa inwestorów indywidualnych z Polski i z zagranicy dołączyła do grona ...
http://www.fenixgroup.pl/ +48 791 430 430 Stanisława Noakowskiego 16/2
00-666 Warszawa, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.