Strona główna » Partnerzy » Fenix Group

Fenix Group

Fenix Group istnieje od 2005 roku. Grupę tworzą głównie inwestorzy indywidualni. Wszystkich łączy pasja do historycznych obiektów. Wnikliwie selekcjonujemy budynki, które mimo lat zapomnienia i zaniedbania, dzięki starannym pracom rewitalizacyjnym, przeprowadzanym przy współpracy doświadczonych architektów i wykonawców z powrotem stają się wizytówkami miasta.

Nasze kamienice wyróżnia prestiżowa lokalizacja w sercu miasta oraz wysoka wartość historyczna i estetyczna. Nasi Klienci doceniają wygodę mieszkania lub prowadzenia biznesu w funkcjonalnych miejscach, projektowanych według zupełnie innych standardów niż dzisiejsze. Trudno choćby o znalezienie dwóch identycznych lokali, a obecnych użytkowników zachwyca ich niepowtarzalność - od układu pomieszczeń, po wyjątkowe wykończenie.
 
Rewitalizacja to znacznie więcej niż tylko dosłowne przywrócenie funkcjonalności wiekowego budynku. Stawianie na renowację klasycznych kamienic świadczy o nowoczesnym pojmowaniu funkcji śródmieścia jako wizytówki miasta, miejsca przyjaznego dla biznesu, z różnorodną ofertą kulturalną i rozrywkową, ale także tętniącej życiem dzielnicy mieszkaniowej, przyciągającej osoby aktywne zawodowo, ceniące uroki życia w centrum. Efekt przerasta oczekiwania: razem z budynkiem odżywa cała okolica, bo odnowiony dom to nie tylko mieszkania, ale również handel, usługi, gastronomia.

Wiadomości powiązane z Fenix Group

Fenix Group Partnerem Horecanet.pl

7 maja 2018
Firma, którą tworzy grupa inwestorów indywidualnych z Polski i z zagranicy dołączyła do grona ...
http://www.fenixgroup.pl/ +48 791 430 430 Stanisława Noakowskiego 16/2
00-666 Warszawa, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE