Strona główna » Partnerzy » Hospitality & Retail Systems (HRS)

Hospitality & Retail Systems (HRS)

Hospitality & Retail Systems (HRS) jest międzynarodową  firmą i globalnym liderem świadczącym usługi IT dla sektorów hospitality i retail. Od ponad 28 lat HRS wprowadzał innowacyjne rozwiązania do zarządzania hotelami, restauracjami, sieciami handlowymi, stadionami, spa oraz klubami fitness. Serwisowa oferta HRS zawiera: analizy przedprojektowe, dostawę sprzętu i oprogramowania, strategiczne konsultacje biznesowe, rozwiązania instalacyjne i integracyjne, szkolenia i konsultacje, 24/7 serwis techniczny wraz z szerokim zakresem profesjonalnych usług.

HRS (Hospitality & Retail Systems) – realizując następny krok w strategii globalnej ekspansji, HRS ogłasza swoje wejście na rynek Polski, poprzez akwizycję lidera w zakresie świadczenia usług serwisowych dla rynku hospitality i retail w Polsce.

Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się krajów w Unii Europejskiej i 16-stym najczęściej odwiedzanych krajem świata według rankingu Światowej Organizacji Turystycznej.

Atrakcje turystyczne w Polsce  są różnorodne, od gór na południu po piaszczyste plaże północy i noszą ślady prawie wszystkich stylów architektury. Główna oferta Polski dla turystów proponuje rodzaje aktywności takie jak narciarstwo, żeglarstwo, wędrówki górskie, wspinaczka ale również agroturystykę i zwiedzanie zabytków historycznych.

- Polska posiada bardzo silny rynek hotelarski i  retail’owy i wierzymy, że  dzięki połączeniu naszego profesjonalnego serwisu i pełnego zakresu innowacyjnych rozwiązań IT, HRS przedstawi rozwiązania pełne zalet dla wszystkich naszych partnerów i klientów w kraju – skomentowała Joanne Vaughan, Twórca i Dyrektor Naczelny całej grupy HRS.

Wiadomości powiązane z Hospitality & Retail Systems (HRS)

Firma HRS wchodzi na obszar Polski

2 lipca 2018
HRS (Hospitality & Retail Systems) realizując następny krok w strategii globalnej ekspansji, ...

HRS Partnerem Horecanet.pl

28 czerwca 2018
HRS (Hospitality & Retail Systems) realizując następny krok w strategii globalnej ekspansji, ...
http://www.hrsinternational.com/pol/ (22) 120-10-10 Górczewska 216
01-460 Warszawa, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE