Strona główna » Partnerzy » Po Prostu Energia

Po Prostu Energia

Energia w wersji smart, czyli jak kreujemy potrzeby przyszłości
Zmiany obowiązujące od 2004 roku dla przedsiębiorstw a od 2006 roku dla gospodarstw domowych sprawiły, że nie muszą oni korzystać z usług sprzedawcy prądu, który został z góry narzucony. Wprowadzona zasada TPA (z ang. third-party access) sprawia, że wysokość rachunków za energię elektryczną oraz bezpośredniego sprzedawcę prądu można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Tak, aby przyniosły one wymierne korzyści dla Klientów.

Energia do zmian

Prostota, dbałość o szczegóły, ale przede wszystkim wysoki komfort naszych Klientów, są dla nas najważniejszymi celami. W odpowiedzi na potrzebę rynku i stale rozwijającą się technologię firma Po Prostu Energia rozpoczęła unikatową, na skalę ogólnopolską, sprzedaż energii elektrycznej dla konsumentów detalicznych. Wykorzystujemy nowoczesną technologię oraz coraz prężniej dygitalizującą się sprzedaż. Nasze działania są dowodem na to, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest prosta, bezpieczna, szybka oraz w pełni online. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody podpisywania umów, klient może w pełni legalnie i bezpiecznie, zawrzeć umowę bez konieczności składania odręcznego podpisu. Trójstopniowa weryfikacja Klientów zapewnia nam poprawną weryfikację danych i tożsamości, a tym samy zawarcie umowy z Klientem.

Szwajcarska precyzja i polska prostota

Firma Po Prostu Energia powstała w 2016 roku, a od 2017 roku posiadamy licencję na sprzedaż energii elektrycznej wydanej przez Urząd Regulacji Energetyki. Jesteśmy częścią szwajcarskie grupy ALPIQ, jednej z największych spółek obrotu energią w Europie. Grupa ALPIQ na polskim rynku działa nieprzerwanie od 17 lat, posiadając swoje oddziały w 29 krajach europejskich. Naszym Klientom proponujemy usługę sprzedaży energii w taryfach G oraz C z uwzględnieniem gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorców. Jako spółka ze szwajcarskim korzeniami, gwarantujemy naszym odbiorcom najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy ich bezpieczny przebieg.

Dobra energia do działania

Odpowiedni dobór ofert  dla klientów indywidualnych oraz firmowych sprawiają, że nasze propozycje są jednym z najkorzystniejszych na rynku energetycznym a w sektorze obsługi B2B, wśród Klientów ze zużyciem rocznym nieprzekraczającym 250 MWh, mamy najkorzystniejszą ofertę dla taryfy C11, potwierdzona w rankingach porównywarek cen energii elektrycznej. Dodatkowo naszym atutem jest krótka, nieuwiązująca umowa, która pozwala na przedsiębiorcy na przetestowanie naszych usług. Nie wywieramy presji na Klientach, przedkładając długi i zawiłe umowy sprzedaży. Stawiamy na transparentność i rzetelność zapisów, dlatego nie obciążamy Konsumentów dodatkowymi kosztami a dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, gwarantujemy brak zmienności ceny przez całą umowę.

Siła wiedzy i doświadczenia

Oferujemy kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie zmiany sprzedawcy prądu. W trosce o najwyższą jakość usług nasi Doradcy ds. sprzedaży przechodzą liczne szkolenia związane z rynkiem energetycznym, a także obsługą e-commerce. Wysoka empatia oraz chęć udzielenia wartościowych porad naszym Klientom sprawiają, że w rankingach oceny jakości obsługi przyznawane są nam tytuły Fair Sprzedawcy. W naszej codziennej pracy cenimy sobie otwartość, a także pełne zaangażowanie.

Po prostu tacy jesteśmy!
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej 

Wiadomości powiązane z Po Prostu Energia

Po Prostu Energia nowym Partnerem Horecanet.pl

4 czerwca 2018
Firma, która jest sprzedawcą energii elektrycznej, została Partnerem najważniejszego, newsowego ...
www.poprostuenergia.pl 22 32 33 335 Lecha Kaczyńskiego 26
00-609 Warszawa, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE